Krayon. Ära mõtle inimese kombel!

« Tagasi artikli juurde    Artiklile on 2184 kommentaari.

nj, Heelium, 2006-01-04 23:24:54

üldiselt keegi ei hakka ennast Kleopatraks kutsuma, kui ta ei tunne mingit sidet vastava isikuga ajaloost.

Vaat huvitav on hoopis see, kuidas ja miks taoline side tekib- on see aju töö (kooliharidus!:)) või info vaimu tasandilt või on see hingede ränne, mis näitusex hiinlastel on vägagi omamoodi ära seletatud (aga millesse pole veel jõudnud põhjalikult kaevuda).

Samas ..Maret ..ei tea :) Natuke kummaline, natuke huvitav. Aga jah, vb. talle tuleb kasuks, kui tema üle irvitatakse ...võibolla kahjuks :) Ei kujuta ette, kes ta irl on :) ..või noh, mitte piisavalt.

Ta on oma elu laiale üldsusele laotanud küll. Irvitamisest pole sooja ega külma, „äraseletatud“ olemine kannab kõigest üle:)

Tglt mulle meeldivad inimesed, kes igasuguseid veidraid tekste ja ideid järjest tõsiselt võtavad, kas teadliku suunitlusega või mitte. Nende puhul on tõenäosus, et nad lõpuks omandavad mingi kindlama ideede vundamendi, mis ka toimib.

Vormsi Ennult küsiti, et kas usub seda mis ilmub areenile müstika, esoteerika jmt vallas, mille peale tuli vastus: esialgu usun kõike.
Mulle see vastus meeldis.

v.l., 2006-01-04 23:53:20

Suitsetamise kasulikkusest:
Aliens Don’t Like to Eat People That Smoke!

Signs of the Times
http://signs-of-the-times.org/signs/anti-anti-smoking.htm

Heelium, nj, 2006-01-05 00:00:55

Ta on oma elu laiale üldsusele laotanud küll. Irvitamisest pole sooja ega külma, „äraseletatud“ olemine kannab kõigest üle:)

Ma ei tea ..tegelikult ..ma tunnen, et ta tunneb millestki puudust. Ma liigitaks ta hingeseisundi siiski pigem otsimiseks, kui seletatuseks.

v.l., 2006-01-05 00:04:06

Palju huvitavaid mõtteid:
Mass Mind Control?
http://www.cassiopaea.org/cass/Laura-Knight-Jadczyk/mass_mind_control.htm

v.l., 2006-01-05 00:13:40

Tädi Laura pakub 35 € eest saladusi:
The Secret History of the World

http://www.qfgpublishing.com/product_info.php?products_id=42&osCsid=3d2d6438d9fb234348ebe3543b9c6a38

nj, Heelium, 2006-01-05 00:29:03

pigem otsimiseks
...a'la (kui nüüd õieti mäletan) otsis vastust küsimusele, kuidas on võimalik, et eelmiste elude daatumid langesid otsapidi teineteise sisse ja keegi oli pakkunud vastuse, et kuna nendes dimensioonides (võimistaoligi) on aja kulg hoopis teistsugune, siis on täitsa võimalik.
/et siis näitusex elas aastatel 111-155 Marina ja 151-188 Marfana
?

Kuidas siis selle va hingede rändamisega ikkagi on?
Kui mitu napoleoni võib korraga olla, elik kas toimub (hinge osadeks)jagunemine?

Ti, nj, 2006-01-05 00:36:15

*
Kuidas siis selle va hingede rändamisega ikkagi on?
Kui mitu napoleoni võib korraga olla, elik kas toimub (hinge osadeks)jagunemine?

Ma üldse niii kaugele ei mõtlegi.
Mõtlen pigem, kas elu otsaks veel niipalju hinge järel on, mida rännutada.
Jagamisest rääkimat*t*a.

nj, Ti, 2006-01-05 00:57:51

See mis kulub, on elujõud mitte hing.

Ti, nj, 2006-01-05 01:09:04

*
Ahahh.
No sõnastame siis elujõu ( selle füüsilise) ümber hingejõuks.

Kuda siis oleks?
Kas jätkub veel hingejõudu, mida rännutada ja jagada?

ka kanaldaja, krayon iraagi sõjast, 2006-01-05 05:14:36

See kava oli seatud tekitama olukorda, kus USA alustaks Lähis-Idas muutuste toimumist. Sest teatud osa planeedi uuest korraldusest, sealhulgas nii harmoonilise üksmeele (konkordantsi) kui Veenuse läbimineku (transiidi) ajal vabanenud energia, nõudis uue energia käivitamist kangekaelsetes paikades. Sellised kohad Lähis-Idas, mis olid olnud aastatuhande jooksul muutumatud, vajasid teatud tüüpi energeetilist torget ja tugevat raputamist. Muud võimalust ei olnud ja teie olite need, kes seda tegid.

Me kanaldame veel...

ka kanaldaja, 2006-01-05 05:28:02

tervituseks heeliumpoisile

http://www.hot.ee/emfestonia/Tagasi_pohimotete_juurde.html

ka kanaldaja, kõigile, 2006-01-05 05:36:09

Ja nii see on, et me ütleme sulle, et õnnistatud on inimene, kes mõistab ühendust, kes pürgib selle poole sellisel määral, nagu seda on võimalik saavutada, sest nendest saavad tuleviku meistrid. Tavalised. Vagurad. Planeedi meistrid, neist kõigist.

Kanaldagem end ühendusse!

Ühendugem kanalisse!

ka kanaldaja, ps, 2006-01-05 05:39:09

Allolev informatsioon on mõeldud tasuta väljatrükkimiseks, paljundamiseks ja jaotusmaterjaliks. Käesoleva materjali müük ükskõik millisel kujul võib toimuda aga ainult originaali ja/või eestikeelse kirjastaja nõusolekul.

Ega torru siis tasuta saa...

ka kanaldaja, krayonile pole naergi võõras, 2006-01-05 05:51:03

Kui su kallis loomast sõber sureb, siis mine ja otsi endale koheselt uus. Ära viivita. Ära viivita! Ma seletan miks. Mine viivitamatult otsima sinna, kus loomad on poeginud. Ära tee mingeid eeloletusi looma liigi ega soo kohta. Ära püüa ilmtingimata leida täpset vastet sellele, kelle sa kaotasid. Selle asemel mine sinna, kus sa intuitiivselt arvad loomalapsi olevat, ning vaata neile silma. Üks nendest on see õige… sest tema – ja Universum teavad intuitiivselt, kust sa otsima hakkad!

See on sind austav süsteem. Paljud teavad seda ja on ütelnud: ”Ma tean, et see nii on, sest kui ma leidsin endale kaaslaseks ja lemmikloomaks selle teise looma, hakkas ta tegema samasuguseid asju nagu mu eelmine loom – ta isegi reageeris minule samal moel”. See on kaunis sind austav süsteem. See on tänuavaldus murtud südamele, saad sa aru? Et võiksid jätkata sealt, kus pooleli jäid.

Mõni võib nüüd küsida, “Kui suurtest loomadest jutt käib, Krayon? Kas sellel on piiranguid?” Me vastame, et jälle hakkad sa oma jutuga pihta [Krayoni naeratus]. Millist mõõtu sa soovid? Kas elevandi või hiire mõõtu? Sel pole mingit vahet. Kui nad on sinu poolt armastatud ja moodustavad osa sinu karmalisest energiast, siis nad taassünnivad. Ometi oleks sinust ettenägelik otsida intuitiivselt niisuguse suurusega looma, mis vastab su elulistele vajadustele. Jumal ei anna sulle sinu hiire surres elevanti [naer].

ka kanaldaja, lõpumanitsus, 2006-01-05 06:06:00

Õpetajad – teie töövahendid ei jää kauaks täpseks! Neil teie seast, kes kasutavad mingeid ettemääratud universaalsete reeglite ja seaduste süsteeme, tuleb oma skeeme ümber sättida. Ma annan teile selle kohta lisainfot oma järgmises edastuses. Teil tuleb samuti mõista, et teie praeguste aegade uus vägi võimaldab kõikidel tasakaalus olevatel olenditel eemalduda karma raamistikust ja kõikidest muudest magnetilistest ettemäärava iseloomuga sünnipärastest siirikutest. See uus vägi on märkimisväärne ning te võite kasutada seda oma teelt takistuste eemaldamiseks ja palju pikema elu elamiseks.

Elfitaat, skeptik, 2006-01-05 07:00:20

kas sa loed Nebadoni luulekogusid?
Ma kunagi üritasin lugeda Cooperi Valguse tervendavat toimet ja Newtoni Hingede rännakut, aga üle kolme lehekülje mõttetut, soiguvat, faktivigadest kubisevat, tendentslikku apologeetikat vastu pidada oli mu jaoks tõeline kangelastegu.
///////
Kas sa loed kõiki raamatuid nii? Sellise (sõnasõnalt)iseloomustuse andsid sa ju ka URile. See on väga huvitav lähenemise ja annab tunnistust sinu väga suurest analüüsi ja läbinägija võimetest.

Elfitaat, skeptik, 2006-01-05 07:05:06

No on uuritud mitmete teaduslaborite poolt kasvõi seda kuri-kurikuulsat külma tuumasünteesi asja, mis võimaldaks väidetavalt lausa igamehe garaazis termotuumajaama püsti panna ja lõputult tasuta energiat toota.

///////

Tartu meeste tööst(külmast termotuumasünteesist) oli juba üks komm, mis läks kogemata kokku kleopatra jutuga.
Seda juhtub kui üks lapselaps roomab laual, millel püüad kirjutada, teine kibeleb arvuti taha. Koolivaheaeg ju....:-)

Elfitaat, skeptik, 2006-01-05 07:08:08

Heelium, ehk viib elfitaat su krayoni tegelastega kokku, neil paistab kõik, st KÕIK, teada olevat. Asi see surematuski kaasavaraks saada pole.
/////
Täitsa võiks proovida, millisele infole te seal ligi saaksite, millisele ligi lastakse.

Elfitaat, skeptik, 2006-01-05 07:15:26

Aga sellegipoolest pole ufosid maavälise tsivilisatsiooni esindajate mõttes tõendust leidnud. Küll aga on tõendamist leidnud ufokogemuste seos unehalvatusega (sleep paralysis).
//////
Kellele peaks nende(UFOde)olemasolu tõestama, kas valitsustele, kes nendega juba koostööd teevad?

Ja kus on leidnud tõendamist asi nimega unehalvatus? Asjale võib nimesid ju anda, kuid see ei tähenda, et me sellest asjast kõike teaksime.

Hea, et sellinegi nimi, ikkagi üritus ...

***