Krayon. Ära mõtle inimese kombel!

« Tagasi artikli juurde    Artiklile on 2184 kommentaari.

toomas, Joosu, 2006-01-08 16:26:41

Ja kui ütleks FAKK JUU, siis...

/tühjus, mitte midagi, zero/

Olev Vallimaa, kork15@hot.ee, 2006-01-08 16:27:11

Eesnimi: Olev
Perekonnanimi: Vallimaa
Sünniaeg: 23. juuli. 1953. a.

Su nimi annab sulle...

Su saatuse arv on 8
Oled sündinud edukuse tähe all, kuid edu sa ei saavuta kergelt. Sul on sünnipärast autoriteeti, kuid sa pead õppima kasutama oma võimu. Sul tuleb ennemini eeskuju oma alamaile näidata kui käsutada neid. Arenda endas järjekindlust ja kannatlikkust, siis saavutad oma ihaldava edu väiksema vaevaga. Sulle sobivad erinevad juhipositsioonid riigitöös, panganduses, spordi alal, samuti seadusalal ja kindlustuses.

Su hinge arv on 5
Oled väga tundeline (meeleline) ja see iseloomujoon võib osutuda hädaohtlikuks õnneliku abielu osas. Su ustavuse ja truuduse seisund võib olla nii ja teisiti. Reisimine on sulle eriti tähtis ja võid hüljata tähtsaidki asju selle pärast. Kitsarinnalisus võib sind vihastada. Sa ei talu rangeid ja kitsaid piire. Su enesedistsipliin jätab palju soovida.

Su mõjutuste arv on 3
Sind peetakse lõbusa, leidliku inimesena ja sinuga soovitakse suhelda selle elurõõmu pärast, mida sa enda ümber kiirgad. Sind kadestatakse, sest pääsed elus kergelt edasi ja teiste inimestega suhtlemises leiad ühise keele. Mõned peavad sind ärritavalt pinnapealsena ja keigarlikuna, kuna riietud ülemäärase luksusega. Nii meestele kui naistele meeldib suhelda sinuga ja olla sinu seltsis, kuid kahtlevad samal ajal, kas nad pääsevad sinu suhtes iial sügavamate suheteni (vahekorrani).

Su eesnime arv on 9
Sinus liituvad mõjujõud ja tarkus. Oled tugev isiksus, kes suudab palju. Sina saavutad edu nii kunstilisel alal kui teistelgi loovatel aladel, kuid sa peaksid vältima kaubanduslikke ja tööstuslikke alasid. Kui oled praktiline, siis on ka siin sinu edukus tagatud.

Kunst ja muusika on tõeliselt sinu aladeks. Takistuseks on siiski see, et sa püüad alati olla liiga isikupärane, erinev ja seetõttu ümbruskond mitte alati ei mõista sind.

Suudad siiski nõu anda ja aidata teisi inimesi, kuid pea meeles, et seda tuleb teha hästi ja hoolikalt.

Pea meeles ka seda, et pead olema siiras ja elama samade ideaalide järgi, mida teistele pakud.

Kuigi oled oma loomu poolest tugev, ära siiski end ülehinda. Ülbus, kõrkus, ükskõiksus, hoolimatus ja enesearmastus võivad sulle kahju tuua. Teiste inimeste mõistmine, nende töö ja soovide tunnustamine on tähtis.

Su initsiaalid on O. V.
Su eesnime initsiaal on O.

Inimesed, keda see täht esindab, on enesesse süüvinud, julged, sirgjoonelised ja kartmatud. Vaatamata elus ettetulevatele tõusudele ja langustele ei kaota need inimesed oma südikust. Neil on võime peale igat langust end uuesti jalgadele upitada. Neil on piiramatul arvul sõpru, kuid ka märkimisväärselt suur vastaste arv. Isegi need inimesed, kes neile tänu võlgu on, käituvad nende suhtes võltsilt ja petlikult.

Nad ei kiida heaks mustust, alatust ja korratust ning kitsarinnalisi mõtteid. Neile ei meeldi põleda kui suitsu väljaajav puu, pigem tahaksid nad kiirata plahvatuspurskes kasvõi ainult hetkeks. Nende auahnus on, väga suur. Nende liikumapanevaks motiiviks on soov kiiresti edu saavutada. Nende elu viimane pool on külluserikas.

Su perekonnanime initsiaal on V.

Selle initsiaaliga inimesed teavad, kuidas teisi austada, aga nad soovivad ka, et teised neid austaksid ja neist lugu peaksid ning nende saavutustest kõneleksid. Samal ajal on nad aga arvamusel, et teised seisavad neist palju madalamal astmel. Nad on alati aktiivselt valmis tõestama oma üleolekut. Neil on arenenud võime kõiki häid seisukohti omaks võtta. Neil on külluses vaprust, mis aina kasvab ja suuremaks paisub. Neil on eriline omadus selgitada oma seisukohti loogilise ja tähendusrikka mõttekäiguga ning sellega igaühele mõju avaldada.

Su sünniaeg annab sulle...

Su sünnikuupäev 23 räägib...
Sinule on tingimata tähtis ja vajalik see, et pääseksid võimalikult kaugele ametialal. Kuid kui sa proovid ka majanduslikult edu saavutada, siis on seegi võimalik. Selle tõttu oled üsna huvitatud majandusest, kaubandusest ja täästusest, st kõigest. kus liigub raha. Oled küllalt võimekas, osav olukordade hindaja ja riskija. Oled tark ja näed ette tulevikku. Sul ei tuleks kunagi karta tulevikku.

Su tüve number on 5
kuupäevad 5., 14. ja 23.

5 on tüvenumber, mis on täis mõttejõudu. Selle tüvenumbri kandjad on suurepärased leiutajad ja plaanitsejad, täis ümberlükkamatut loogikat ja ainulaadset mõtlemisvõimet. See on number, millega käivad kaasas haruldased omadused. Selle numbriga inimene omab kõige aktiivsemat aju, mis alalõpmata on tegevuses. Teda võib alistada, aga alles peale seda, kui ta on vaenlase oma loogika raskusega nurka surunud. Ta võib kaotada, aga alles pärast seda, kui ta on vaenlasele ära näidanud oma tugeva mõttejõu kõik tahud. Need inimesed on suursugused, kõrgelennulised mõtlejad, õpetlased, meelelahutustele andujad ning elu füüsiliste mugavuste poole püüdlejad. Oma iseloomult on nad naljatlevad ja lõbustusi janunevad inimesed. Neil on viljakas aju, küpsed mõtted ja nende elu on täis toimekust. Sellised isikud on alati haaratud ühest või teisest ettevõtmisest. Nad teavad aja hinda ning oskavad seda alati hästi ära kasutada.

Sind esindab planeet M e r k u u r , mis asub Päikesest keskmiselt 57,7 milj. km kauguses ning selle orbitaalperiood kestab 88 päeva. Tema telje kalle on 7°. Läbimõõt ekvaatori kohal on 4880 km. See planeet tähendab “Karkat” ehk teadmiste ja teaduse, loogika, astroloogia, astronoomia ja kaubanduse kehastust. Inimesed tüvenumbriga 5 on eriliselt andekad kaubanduse alal. Sellistele inimestele langeb osaks kindel edu, kui nad rakendavad end kaubanduses.

* Sinu iseloom.

1. Kõige suuremaks väärtuseks sinu elus on teiste abistamise oskus. Juba väga lühikese ajaga suudad sa teise inimese oma tahte järele ümber kasvatada. Selle tulemusena ei kannata sa kunagi üksinduse all.

2. Rändamine on sul veres ja tunned sellest suurt naudingut. Iga reis on sulle suureks kasuks.

3. Sul on väga terav mõistus. Sinu aju on üliviljakas. Merkuuri mõjualusena on sul kiire otsustusvõime. Ainult üks pilk sinu juurde tulnud inimesele ja sa tead, millisel eesmärgil ta on tulnud või mida ta öelda kavatseb.

4. Sa oled suuteline kohanema ükskõik millise situatsiooniga. Sa oled süütu lapsukene teiste laste seltsis, revolutsiooniliste mõtetega nooruk teiste noorte seas. Sa oled väga tark ja elukogenud isiksus vanade inimeste seltskonnas.

5. Isegi kui sa oled pillaja ja raiskad mõnikord liiga palju, oled sa siiski suuteline end selles asjas kontrollima.

6. Ükskõik missugust tööd sa ka ei teeks, teed sa alati seda kogu hingest, hoolimata väljaminekutest. Kui sinu ajus tekib mingi uus idee või uus plaan, siis sukeldud sa sellesse kogu ihu ja hingega.

7. Sa ei rahuldu elatise teenimisega ainult ühel alal. Korraga võib sul käsil olla mitut liiki töid ja toimetusi. Neid sissetulekuallikaid, millele sa oled võimeline end suuremal või vähemal määral pühenduma on rohkem kui üks. Tegevusetult istumine pole sinu loomuses.

8. Sa võid tegevust leida ükskõik millisel ametialal, kuid eriti kohane on sulle kaubandus. Sul on eriline võime teenida isegi tühiste asjade pealt. Sa ei lange kunagi masendusse. Sa võid lootusetusse olukorda sattuda ning sul võib kõik äparduda, kuis see ei avalda sinu tööle mingisugust mõju. Sa jätkad töötamist ikka sama edukalt.

9. Sa peaksid end, niipea kui võimalikuks osutub, kaubanduse alal rakendama. Ükskõik, kas sa alustad iseseisvat äritegevust või kellegagi koos, alati saadab sind edu. Ning mitte ainult sina üksi, vaid ka sinu äripartneril on edu ühenduses sinuga.

10. Sinu elus esineb tihti juhtumeid, kus sulle ootamatult suurem rahasumma sülle langeb. Seepärast armastad sa tegelda loteriiga, spekulatsioonide või muu taolise äriga. Sinu elus on kaks või kolm juhust, kus sa äkitselt suure rahasumma võidad. Vahepeal võid sa isegi üht-teist oma kapitalist kaotada, kuid see ei heiduta sind oma püüdlusi jätkama. Sa korvad oma kaotused teisel teel.

11. Ainult need saavutavad elus edu, kes on igal momendil valmis riskima. Sinu isiksuses on see iseloomujoon täielikult välja kujunenud. Sa oled alati valmis uute eksperimentidega katsetama. Sul on võime anda situatsioonile õige hinnang. Võime kohandada end aja, isikute ning situatsioonidega on sinu tähtsa maid omadusi, mis võib tõsta sind kõrgele positsioonile.

12. Elus on kõige tähtsamaks asjaks töö, ent sinu elu vundamendiks on usk saatusesse. Sa omistad saatusele palju suuremat tähtsust kui püüdlustele. Väliselt võid sa küll karma-teooriat pooldada, kuid seesmiselt pead sa saatust palju tähtsamaks. Su usk ja veendumus võimaldavad sul säilitada meelerahu nii võitudes kui ka kaotustes.

13. Sinu õnn, et sul on olnud abistajaid. Niipea kui üks avitaja või sõber sulle selja keerab, astub kohe teine tema asemele. Lühidalt, oma plaanide ellurakendamiseks leiad sa igal ajal vajalikke abistajaid, sõpru ja liitlasi. Sul pole kunagi puudust tõelistest sõpradest, kes on nõus sinuga läbi tule ja vee minema.

14. Sul on eriline anne vajalikku lausa õhust haarata. Kui varsti kaotad sa huvi ning asud uue ettevõtmise kallale.

15. Sinu karjäär saab alguse 23-ndal eluaastal. 34. eluaasa pakub sulle rikkalikult meeldivaid ning soodsaid võimalusi. Sinu keskeas võib esineda ootamatuid võite, mis aitavad sul rahuldada kõik oma füüsilise eksistentsi vajadused ja mugavused.

16. Tänu pidevale hoolitsusele oma keha eest, näed sa isegi kõrges vanuses üsna nooruslik välja. Sinu kehaehitus on selline, mis suudab taluda pingerikast elu. Ka kõrges eas ei ole su keha lõtv ega kulunud.

17. Kui sa sõlmid sõpradega suhteid, siis püüa, et need kestaksid elu lõpuni. Su sõbrad on sinu elu rikkuseks, partneriteks naudinguis ning sinu tõusu või karjääri tööriistadeks.

18. Püüa suhelda silmapaistvate isikutega, et nad ei kujundaks endale sinust valearvamust.

19. Sa omad teadmisi rohkem kui ühes kunstis ja võid autoriteetselt kõnelda ükskõik millistel teemadel ning oskad teisi sellega nii mõjutada ja kindlustada nende südametes omale kindla nurgakese. Kuid sa ei tohiks sellega teisi alandada ega mängida nende usaldusel või nende argumente oma kriitikaga maha teha.

20. Oma iseloomult oled sa keevaline ja kiiresti ärrituv, kuid sa rahuned maha veel kiiremini. See ei ole aga hea. Enne seisukoha võtmist mõne isiku suhtes kaalu tõsiselt kõiki argumente tema poolt ja vastu. Vihahoos vastuvõetud otsused ei suurenda sinu prestiizhi.

21. Hinnata üksnes iseenda mõtteid kõige kõrgemaiks pole õige. Kuula kannatlikult teiste seisukohti ning püüa nende kogemustest endale kasu saada.

* Mille suhtes ettevaatlik olla!

1. Sulle oleks sobiv hoiduda kurbust tekitavast ümbrusest. Ära soorita ühtegi tegu, mis võiks kaasa tuua kahetsust ja melanhooliat. Sa ei tohi oma aju ülemäära pingutada.

2. Püüa viibida rõõmsameelses ümbruses ning seltsida lastega, naerda, mängida ja tantsida koos nendega ning muul viisil nende seltskonnas oma meelt lahutada.

3. Hommikuti ja õhtuti käi jalutamas, mitte vähem kui 1,5 km.

4. Pööra erilist tähelepanu oma vere puhtusele. Jälgi hoolega, et ei tekiks kaltsiumi- ja vitamiinide puudust. Aeg-ajalt konsulteeri arstiga.

5. Ole ettevaatlik nohu, gripi ja külmetuste suhtes. Kui sa kord haiguse küüsi langed, ei jäta see sind nii kergesti maha.

6. Ära loe õhtuti voodis ning püüa nii palju kui võimalik olla tähelepanelik oma südame tegevuse suhtes.

7. Kasuta oma toidus rohkesti soola.

* Soodne periood. Iga tegevust, mis on suunatud sinu edasijõudmisele, peaksid alustama sulle soodsal ajal. Uued kaubandus- ja äritoimingud, kinnisvara ostmine või müümine ning kõik teised tähtsad toimingud peaksid sa ette võtma ainult soodsal perioodil. See on 21. maist kuni 20. juunini ning 21. augustist kuni 20. septembrini. See on kõige suurema kasuteguriga ja tähtsusega aeg, mil kõik on sulle soodus. Seepärast püüa neid perioode nii hästi kui võimalik ära kasutada.

* Ebasoodne periood. Kuna planeet Merkuur asetseb Päikese ja Maa vahel, saab ta aasta kestel mitmeid kordi nendest varjutatud. Kui Merkuur liigub oma trajektooril Maa suhtes vastupidises suunas, siis ei ole ta soodne tüvenumbrit 5 kandvatele inimestele. Siis mässib ta need inimesed kaubanduslikesse raskustesse, rahalistesse kriisidesse, psüühilistesse häiretesse, nõrkustesse ja füüsilistesse hädadesse. Sel ajal võid sa langeda nahahaiguste või veremürgituse ohvriks ning oma töös esinevad sul mitmesugused raskused. Mai, september ja detsember on sinu jaoks ebasoodsad, sest nendel kuudel on Merkuur üsna nõrk. Järelikult pead sa nendel kuudel pidevalt oma tervislikku seisundit jälgima, kaubanduslike tehingutes end äärmisele ettevaatlikkusele sundima ja oma rahaasjades eriti valvas olema. Ja peaasi - ole ettevaatlik nii oma sõprade kui vaenlaste suhtes.

* Head aastad. Tüvenumbrit 5 kandvatele inimestele osutuvad 5., 14., 23., 32., 41., 50., 59., 68., 77. ja 86. eluaasta kõige edukamateks ning sündmusterikkamaiks. Peale nende on ka aastad 1, 10, 19, 28, 37, 46, 64, 73, 82 ja 91 samuti soodsad. Nendel aastatel toimuvad eluliselt tähtsad sündmused ja edasiminek progressi suunas.

* Head kuupäevad. Iga kuu 5., 14. ja 23. kuupäev on sulle eriliselt soodus. Järelikult on soovitav alustada kõiki tähtsaid toiminguid ühel neist kuupäevadest. Kui sa alustad mõnd toimingut ka 21. maist kuni 20. juunini või 21. augustist kuni 20. septembrini, siis lõpeb see kõigiti edukalt ning toob sulle eriti õnne. Need kuupäevad on ka eriti soodsad kohtumisteks kõrgete ametikandjatega. Mõne oma ihaldatud sihi saavutamiseks kirjuta näiteks kiri nii, et see jõuaks sihtpunkti 5., 14. või 23. kuupäeval.

* Head nädalapäevad. Esmaspäev, kolmapäev ja reede on sulle soodsad. Kui need päevad langevad “headele kuupäevadele”, mis on ära toodud eelmises alapunktis, siis võib neid päevi pidada eriliselt kasutoovateks ja soodsateks.

* Jumalus. Sinu jumaluseks on Lakshmi.

* Õnnetoov vääriskivi. Sind valitsevaks kalliskiviks on smaragd, mis esineb põhiliselt viies värvitoonis:

1. Papagoi sulgede värvi;
2. rohekas, vee värvi;
3. “sharesh” lille värvi;
4. Paabulinnu värvi;
5. “sandul” lille heledat tooni.

Sa võid kanda smaragdi ükskõik millise tooniga neist viiest, ent see peab olems vigadeta, särav, läbipaistev, briljantselt hiilgav ja terviklik, ilma töötlemisjälgedeta. Tema minimaalkaal peab olema 6 karaati. Seda peaks kandma heaendelistel päevadel väikeses sõrmes. Smaragdiga sobib hästi kullast või plaatinast sõrmus. Smaragd peab olema niiviisi sõrmusesse kinnitatud, et see oleks nahaga kokkupuutes. On täheldatud, et inimest, kes kannab sellist sõrmust, saadab edu kõigis ettevõtmistes. Kaupmeestele, teeninduse alal töötavatele inimestele ja üliõpilastele on smaragd lausa kohustuslik.

* Hea värv. Sinu õnnevärv on heleroheline, kuid ka valge ja hall on sulle head. Soovitav on oma taskurätid valida helerohelised. Kui su tubade kardinad, tekstiilkatted, diivanipadjad jm on ka sama värvi, siis aitavad need samuti kaasa sinu üleüldisele heaolule ning mugavusele.

* Haigused. Merkuuri võimu all olevad inimesed külmetuvad kergesti ning haigestuvad grippi. Nende nahk on õrn ja pehme, mille tõttu mikroobid kergesti sellest läbi tungivad. Noores eas haigestuvad need inimesed tihti, põdedes läbi üsna tõsiseid haigusi. Nad oskavad rohkem oma aju kui lihaseid treenida. Tulemuseks on see, et nende närvid on kogu aeg pinge all. Kõrges vanuses kannatavad need inimesed närvihäirete all. Peavalu on nende alaline saatja. Nende meelespidamisvõime nõrgenemine viib lõpuks täieliku mälukaotuseni: See omakorda muudab nad vastuvõtlikeks vererõhuhäiretele ja südamenõrkustele. Vere- ja nahahaigused on kogu aeg neid piiramas. Seepärast peaksid nad erilist tähelepanu pöörama oma vere puhtusele.

* Paastumine. Sa peaksid paastuma täiskuu (mõeldud on Kuud) päevadel ning kui võimalik pühapäeviti mitte soola kasutada.

* Sõprus. Kõik mehed ja naised, kelle tüvenumber on 5, võivad saada sinu parimateks sõpradeks. Sa võid neid täielikult usaldada. Neid inimesi võid valida oma äripartnereiks, abikaasaks või armukeseks.

* Armuasjad. Abikaasa valimisel peaksid sa ilmtingimata jälgima, et tema tüvenumber oleks 5 ja et ta oleks sündinud ajavahemikul 21. maist - 20. juunini või 21. augustist - 20. septembrini. Kui sa endale sellise partneri leiad, siis võid elust täit mõnu tunda. Armuasjades peaksid sa meeles pidama ülaltoodud soovitust. Anna eesõigus tüvsnumbriga 5 abikaasa või armukese valikul, kuid ka numbrid 1 ja 3 võivad jagada sinu elu.

Su elutee ehk saatuse number on 3
Need inimesed hellitavad suuri ja auahneid plaane eluks. Nad on alati valmis julgelt suurtesse kõrgustesse tõusma. Aga neid ümbritsevad olukorrad kujunevad sellisteks, et vaatamata oma kindlale soovile ei saa nad seda ometi teostada. “Suurim töö kõige väiksema tasu eest” on nende sagedasimaks kogemuseks. Siiski on nad suutelised hoolimata hädadest ja vaenulikust vastuseisust oma tahet läbi suruma. Nad ei tunne mingit poole- hoidu selliste tööde vastu, mis on üksluised ning milles puudub särtsakas kuumus. Nad ei suuda taluda tegevusetust. Nad tahavad tööd, rabelemist ja võitlust ning mingit saavutust või edasi- minekut, mis neid tõsta või edutada võiks. Finantsalal tõusevad nad küll aeglaselt, aga see tõus on kindel ja soliidne. Kuid võib ka nii juhtuda, et kõik, mida nad paari kuuga teenida jõudsid, tuleb ühe hoobiga viimse kopikani letti lüüa.

Elus omistavad nad varandusele palju suuremat tähtsust kui sõprusele. Nad on seltskondlikku laadi inimesed ning täidavad oma ühiskondlikke kohustusi imetlusväärselt hästi.

Tavaliselt püsivad nad hea tervise juures. Kuid neil on kalduvus oma kõige väiksemaidki hädasid liialdada. Tavaliselt kannatavad nad kõhuhädade, seedehäirete, maohaiguste jm all.

Neil on suur anne ja oskus asju põhjalikult uurida ning nende sisemusse tungida. Nad tahavad näha ja mõista asju maksimaalse võimalikkusega.

Edu saavutavad nad sellistel ametialadel nagu kangakaubandus, suka- ja valmisriiete müük, töö agentuurides, rahalaenutamine, komisjonimüük jne. Nendel aladel ja äritehingutel löövad nad kiiresti elus läbi ja tõusevad kõrgele.

Inimesed saatusenumbriga 3 ei tohiks tühistest asjadest ärrituda ega kurvaks muutuda. Kui nad selles suhtes hoolsad ja ette- vaatlikud on, siis ei jää ka edu tulemata.

Kasulikud saatusenumbrid: 1, 7, 8.

Su esimene apogee number on 3
Sinu esimene apogee algab sünniga ja kestab 33. eluaastani.

Ideaalne number igas apogees. Võimaldab edu töös, loomingus, sõpruses ja armastuses.

See on loov periood. Eneseväljendus on suurenenud. Loomingulised ja näitlemisanded on oma arengu tipus. Te võite teha kõik, mis võimalik, oma annete täiustamiseks. Paljud on 3 apogee jooksul hõivatud teatrist, kirjandusest, laulmisest, tantsimisest. Teie võimalused saavutada edu suurenevad. Pingeline töö igas valdkonnas, mis on seotud kunstiga, toob teile õnne ja edu.

See on väga ühiskondlik ja emotsionaalne aeg. Teile tekib sõpru ja austajaid, keda veetleb teie sarm ja suhtlemisoskus.

Omate võimet elustada ja inspireerida inimesi. Tänu teie energiale inimesed tahavad teiega koos ja teie heaks töötada. See on õnnelik periood. Te ületate raskusi palju väiksemate jõukuludega, kui varem.

See võib soodustada isiklikke nõrkusi ja tulemuste puudumist. Elu on muutunud kergemaks ja te olete kaotanud tähelepanu. Teil on vajalik kontsentratsioon ja distsipliin. Selle apogee jooksul pingeline töö mõjutab teie edu ja teie ülesanne on maksimaalselt kasutada oma võimalusi. Olge ettevaatlik oma impulsiivsusega käitumises. Sellel perioodil te peate teadma oma piire. Jälgige raha, viige oma kulutused normi. Vältige korrastust mõtete ja tegudes. Muidu võite pärast kahetseda või lihtsalt lasete oma võimalused käest.

Lapsed, kes on sündinud sellel perioodil, peavad olema distsiplineeritud, neid on kerge rikkuda. Kunstiga tegelemine varasest east inspireerib last, tema anne tuleks arendada välja maksimaalselt.

Su teise apogee number on 5
Sinu teine apogee algab 34. eluaastal ja kestab 42. eluaastani.

Tähistab igal perioodil sagedasi muutuseid, reisid. Selle numbri all alustatu ei kesta tavaliselt kaua. Number lisab seksuaalset veetlust ja soodustab meeldivate armusuhete teket.

See periood õpetab teile vabadust. Te reisite palju, kohute uute inimestega, seiklete, saate elust palju teada. Te olete eksperimenteerimise ja õppimise perioodis. Te õpite läbi elu kogemuse.

Teie sõnakäsitlus paraneb. Te väljendate ennast kergelt sõnas ja kirjas. Liigute edukalt edasi. Tekivad uued võimalused tööks, reisimiseks ja eksootiliseks kogemuseks.

Teie ülesanne on mitte sarnaneda kiviga, mis veereb mäest alla. Te peaksite hoidma mingit konkreetset asja, karjääri või suhet. See mitte ei piira teid, vaid annab teile pinnase tegutseda edasi. Vastasel korral te pendeldate mõttetute tööde vahel, milles üks on pinnapealsem kui teine. Võite hakata kuritarvitama alkoholi, sööki, seksi ja narkootikume.

Kuna kardate, et teid aheldatakse, siis väldite püsivaid suhteid.

Te peate aru saama vabaduse tõelisest tähendusest. Te annate oma armastust ja energiat, kuid te ei soovi siduda ennast inimeste ja tegevustega. Te soovite, et ka teised inimesed suhtuksid samamoodi ka teisse. Te soovite, et teid armastataks lihtsalt niisama, mitte sellepärast, et te kuulute kellelegi. See on tee, mis nõuab tingimusteta armastust. Paljud ei suuda selle tee positiivset poolt käia.

On vaja arendada andeid, eriti neid, mis on seotud keele ja kirjandusega. Teist tuleks ilmselt hea müüja või mänedžer. Te peate aru saama, et piirangud on teie vabaduse aluseks, vabadus ei saa eksisteerida ilma piiranguteta, seda vastuvõtmata te ei saa isiksuseks ja te ei saa eksisteerida.

Su kolmanda apogee number on 8
Sinu kolmas apogee algab 43. eluaastal ja kestab 51. eluaastani.

Materiaalselt edukas periood. Positiivse elu korral kiire tõus võimule. Negatiivselt elatud elu korral majanduslikud raskused.

Selle apogee jooksul te omandate ande ajada äri ja majandus asju. See on materiaalse kasvu aeg. See on nagu viljade koristamise aeg.

Apogee suurendab teie isiklikku võimsust. Te valdate õiglust ja läbinägelikkust. Need omadused kindlustavad teile finantsilise edu. Inimesed tunnevad teie jõudu. Nad arvestavad teie arvamusega ja pöörduvad teie poole abi saamiseks. See kergendab ülesannet : te saavutate enda poolt tahetud tulemuse ilma jämedat jõudu kasutamata, ei ole vaja kedagi sundida, inimesed usuvad teie võimetesse ja ühinevad teiega, et täita ülesannet, mis on teile nähtav.

Te võite organiseerida suure ettevõtte. Probleemid ei koorma teid väga tugevalt, te tunnete oma kasvanud jõudu, samuti kasvavat stabiilsuse ja kindluse tunnet. Võite osutada sündmuste kulule maagilist mõju. Te olete sihikindel, rahulikult ja järjekindlalt lähenete soovitu täitumisele. Teie ülesanne sellel perioodil on luua tasakaal inimlike ja vaimsete omaduste vahel. Teil võib tekkida tohutu soov teenida raha ja see võib muutuda teie ainukeseks eelistuseks, välistades teised mittemateriaalsed väärtused. Selline tee viib kaotusteni. Teie katsumused õpetavad teile mis on raha reaalne väärtus ja roll elus. Kui te asetate raha altarile, siis te muutute orjaks.

Kui suhtumine rahasse on mõõdukas, omandate õige perspektiivi, siis teie jaoks on apogee 8 väga viljaks periood, nii materiaalses kui vaimses plaanis.

Number 8 sümboliseerib tasakaalu lõpliku ja lõpmatuse vahel, materiaalse ja vaimse vahel. Ta annab suured võimalused kasvuks.

Su neljanda apogee number on 7
Sinu neljas apogee algab 52. eluaastal ja kestab elu lõpuni.

Tähistab hingelist üksindust, soodustab õppimist ja filosofeerimist. Abielu selle apogee jooksul ei too õnne. Enne seda perioodi sõlmitud abielu peab harilikult numbrist tekkivaile pingetele vastu. Raskeim on number 7 viimases apogees.

See periood nõuab sisemist arengut ja tõe otsinguid. Te omate tegemist tõesti tõsiste küsimustega, mis puudutavad isiklikku eksistentsi ja elumõtet.

Teile on vaja viibida palju üksinduses, et mõtestada oma sisemaailma. See on hingelise kasvu periood. Te tunnete et teie usk on kasvanud. Universumi jõud võtavad teid ja viivad edasi. Teil on peenenenud poeesia ja looduse vastuvõtt. Jalutuskäigud omavad suurt teraapilist tähtsust.

See on spetsialiseerumise aeg. Te omandate midagi suure õhinaga. Võime kontsentreeruda suureneb. Kogu aeg on teil soov õppida, lugeda, tegeleda oma tasakaalustamise ning meditatsiooniga. Teie intuitsioon on kõrgelt arenenud, teil on võimalus kergesti ja kiiresti minna oma teed, kuna teil on võime intuitiivselt tunnetada, milline peab olema järgmine samm.

Selle apogee jooksul te saate mingis valdkonnas asjatundjaks. Teil on piiramatu võimalus siseneda valitud aine sisemusse. Teile on näha see, mis nähtava varjus. On tõenäoline, et te proovite ennast õpetaja rollis. Te peate teadlikult töötama et luua häid suhteid, eriti abikaasa ja lastega. Selgitage neile, et teie vajadus olla iseendaga ei ole seotud sooviga minna nende juurest ära, see lihtsalt on teie sügav hingeline vajadus.

See apogee on vaimse kasvu apogee, uued teadmised ja tarkus on tasuks. See on elu pinnaseks eakas vanuses, kui me hakkame elu sügavamalt hindama.

Teie ülesanne on võimalikult vältida küünilisust iseenda ja teiste suhtes. Teist võib saada ühiskondliku elu ohver, kui püüate joonduda teiste järgi, unustades selle, et kõik inimesed pole täiuslikud. Sarkasm – see on kõige madalam suhtlemise vorm, seda tuleks meeles pidada.

Te tahate siiralt omandada kõrget täiuslikkuse astet. See soov teeb teid õnnetuks, kui kaotate perspektiivi ja te ei mäleta enam inimloomuse suhtelisust. Täiuslikkus see on saavutamatu unistus ja utoopia. Püüdluses täiuslikkuse poole võite olla rahulolematu iseenda ja teiste suhtes.

Teile antakse võimalus enesetäiustamiseks, läbinägelikkuseks ja tarkuse omandamine. Sellest arusaamine on iseenda ja teiste armastuse allikaks.

Su esimene väikse väljakutse number on 2
Esimene väike väljakutse mõjub erti elu esimese poole jooksul, kui mõningal määral elu lõpuni.

Tuleks õppida teistega koos töötama ja vastupidi - mitte lootma teistele. Elunditest on ohustatud närvid, magu ja neerud.

Su teise väikse väljakutse number on 4
Teine väike välakutse mõjub elu teisel poolel.

Rohkem tähelepanu tööle ja hoolikust detailides, kuid ära üle pinguta. Elunditest on ohustatud vereringe ja hambad.

Su peamise väljakutse number on 2
Peamine väljakutse mõjub kogu elu.

Tuleks õppida teistega koos töötama ja vastupidi - mitte lootma teistele. Elunditest on ohustatud närvid, magu ja neerud.

Su täiend väljakutse number on 2
Täiend väljakutse mõjub kogu elu vältel.

Tuleks õppida teistega koos töötama ja vastupidi - mitte lootma teistele. Elunditest on ohustatud närvid, magu ja neerud.</i>

Enamvähem kattub tegelikkusega, kuid testis puudub täpne sünniaeg, mis põhjustab tulemuses olulisi moonutusi.

Palun vabandust sellise ülipika “poogna” pärast.

Olev:)

toomas, 2006-01-08 16:29:09

Avastati Ameerika!

Elfitaat, 2006-01-08 16:34:00

Vat kui vägava reklaamikampaania mulle vanataat joosult tellis.:-)))

Joosu, toomas, 2006-01-08 16:34:42

pani oma lemmikküünele väikese kunstküünekese pääle, tõmbas uue lakikorra peale ja... on veidi nagu maha rahunenud nüüd juba.:)

närib diivanil pähkeleid/

samas üks mõte tuli korra nüid küll.
kuule, toomas, kuule.
aa viitsid ühe fiktsiooni läbi mängida, ahh?
lihtsalt mõtlesin siin.
nohhet kui sa praegu näiteks...nooo.. ütleme sihukste leebet tõugu terroristionude kätte pantvangi satuks. nii umbes.. paariks nädalaks. kuigi ei... poleks teada kui kauaks.
jahh, kõik elementaarvajadused oleks rahuldatud: söök, jook, kemps, su lemmik pornoajakirjad.. :)... aint... vatt arvutit poleks. (fiktsiooni softversioonis arvuti ehk oleks aga netiühenuses oleks blokeering aint via-saidil:)).
aga vatt missadele sind küll ei lastaks. isegi üle päeva mitte.
kusjuures piibel, roosipärg, kell ja saapapaelad võetakse ka ära.
ära nüüd kohku, kuid toas oleksid sa üksinda.

ma muidugi loodan, et nii iialgi iialgi ei juhtu, kuid kasvõi hüpoteetiliselt: mis arvad -sa saaks hakkama?
ikka tegelikult ka. nägu puhtalt iseendana. ilma kõigi oma sisseharjunud ja sisseharjutatud paljus psihha-teoloogiliste toetusrekvisiitideta.
mh?

lihtsalt jäin siin mõtlima...

/närib pähkeleid mõminal edasi.

Joosu, 2006-01-08 16:36:11

meeldetuletus.
su nimekirjas POLE joosu nime, papi.

toomas, joosu, 2006-01-08 16:37:27

Noh. Roosipärga saab lugeda näppudel ja ma laseks siis roosipärga vahetpidamata kogu aja.

W, 2006-01-08 16:38:05

Täna Liturgial jutluses selgus, et tema ja teised ajasid 1472. aastal Emajõe jääauku meie rooma kiriku mehed.

(usu)poliitilised pühakud ja ilmutused

Vastastikku.

Olematuks teha üsna võimatu, mumeelest.

Käibiv paavst ütles alustuseks, et tema ambitsiooniks éspetsiaalselt saab olema skisma ületamine. A see pigem siiski ähvardus.

Ilma vastaspoolt hävitamata see võimalik pole, juba ammu pole.

Jääaugud külmuvad uuesti kinni, aga (aktsepteeritud) ilmutustega pole midagi teha. Kui Jumalaema on ikka ilmunud katoliiklasena ja esinenud kirikupoliitiliste avaldustega, siis nii on.

Ortod võivad sellepeale lihtsalt hambaid krigistada ja rohelist vahtu suust välja ajada, a teha pole midagi.

toomas, 2006-01-08 16:40:16

Ei tia midagi. Äkki just Eesti see koht, kus 1054 asendub 2006-ga? Miks mitte?

Joosu, toomas, 2006-01-08 16:40:35

ja missa arvad kaua sa vastu peaks?
päeva? 2?

toomas, 2006-01-08 16:43:07

Mul on muide endal nüüd oluline valik:

(a) minna kella kuueks ROOMA venekeelsele missale

(b) minna kella kuueks KREEKA loengule:

Täna preester Liturgia lõpus ütles, et EAÕK keskuses Wismari tänaval tuleb vaat loeng - mis teemal ja kes preester peab, ei saanud täpselt aru.

Nüüd olen raske valiku ees, et mida teha, et 1054. aasta skisma ületamisele ise paremini kaasa aidata.:)))

toomas, Joosu, 2006-01-08 16:43:39

Kindlasti elu lõpuni.

toomas, Joosu, 2006-01-08 16:44:44

See oli muidugi liialdus. Närvikava on mul nõrk, ma võin suurest üksindusest kergesti peast segi minna.

toomas, Joosu, 2006-01-08 16:45:11

sellesuunalisi kogemusi juba on

toomas, 2006-01-08 16:47:11

Nii et mida soovitate:

(i) Turvaline venekeelne ROOMA

või

(ii) Tundmatu eestikeelne KREEKA?

?

Joosu, toomas, 2006-01-08 16:47:44

just.
ja see sõltuvus..nondest su *lemmikrekvisiitidest* nagu...ei heiduta sind?
just nondel hetkedel, kui su teadvus siiski eriti kristalselt helgib.
mh?

W, 2006-01-08 16:48:45

Joosu, toomas, 2006-01-08 16:40:35

ja missa arvad kaua sa vastu peaks?
päeva? 2?

Ma olla kuulnud, et üks naine olla suisa 16 aastat järjest Jumalat kiitnud. Alles siis tüdinenud.

Joosu, toomas, 2006-01-08 16:49:12

kaua sa.. üldse oled näiteks viimasel aastal suutnud iseeseisvalt püsti olla?
ilma kas või selle oma sisseharjutatud missa-jooksurajata.

/pärib siin targu edasi :)

toomas, Joosu, 2006-01-08 16:50:30

Ei heiduta. Sest rekvisiidid on kõrvalised märgid tegelikkuse peal. Tegelikkus on Jumala nimel koonduvad inimesed, mõtte- ja tundekaaslased.

Ja tegelt ka see, et kui usk on tugev ja üksindus saab mõtestatuse, saab ka seda välja kanda, olen täiesti veendunud.

Joosu, W, 2006-01-08 16:50:48

oo, ma polnud toomasugune proff.
rohkem nohh...säänne *tervisejooksja*, tead.
meie tomi kvalifikatsiooniga võrreldes siis. :)

***