Krayon. Ära mõtle inimese kombel!

« Tagasi artikli juurde    Artiklile on 2184 kommentaari.

hulkur, 2006-01-04 17:35:31

te võite siin küll naerda, aga, kui peaksite nende UFO-dega kohtuma, siis on tükiks ajaks
silmad punnis ja suu kinni, sest niipea, kui te oma suu lahti teete, oleks esimeseks lauseks:" tead ma pole ärapööranud, ma nägin UFO ’t "

kuna mina olen sellise inimesega kohtunud, kes ise varemalt muigas ja eitas nende olemasolu. Mina ei väida ja ei lükka ka ümber et UFO- on/pole olemas. ühele tohtrile ütlesin, et hiiglama vahva oleks reis teistele planeetidele ja mulle ta siis vastas, et ärgu ma tahtku ühtegi, sest pärast saan veel kiirituse matsu. mõni terveneb, kuid mõni ilmselt saab üledoosi ja läeb.

sorriiii, artiklit ei lugenud, nüüd läen lugema ja loodan aru kaaaaaa saada :)))

skeptik, 2006-01-04 17:37:07

Heelium, ehk viib elfitaat su krayoni tegelastega kokku, neil paistab kõik, st KÕIK, teada olevat. Asi see surematuski kaasavaraks saada pole.

Aga äkki tegid paberitest hoopis padja? Vaata järgi, mis sul seal püüri sees krabiseb.

Heelium, nipitiri, 2006-01-04 17:39:22

kusjuures, MSi on kohtusse kaevatud üldiselt ikka sellepärast, et windowsis on msn ja media player (viimasel ajal). euroliit kaebab sellepärast, et nad oma serveri spetsifikatsioone varjavad.

MSi kohtusse kaebamisel on vaja ühte järgmistest:
* Mõne suvaline windowsi osa kohta rääkida, et seda tahaks tglt konkurentidelt hoopis ja ei taha, et see windowsiga kaasa tuleks
* Mõne windowsi osa kohta, et tahaks tasuta selle koodi
* Mõne windowsi osa kohta, et tahaks tasuta selle spetsifikatsiooni

Need on kolm põhjust.

Näiteks, samas vaimus — eesti telefoni võiks kohtusse kaevata selle eest, et nad pakuvad ühendust koos tulemüüriga ja tulemüüri ei saa välja võtta (mis on küll ebameeldiv) või selle eest, et ma ei saa tellida võrku elionist ja teenindust tele2'st.

hulkur, 2006-01-04 17:40:46

jeerum, see artikkel mõeldud oopiski füüsikutele !

skeptik, 2006-01-04 17:41:20

ja-jah, hulkur, inimesed räägivad igasugu lugusid ja teinekord nii tõsise moega, et raske oleks mitte uskuda.

Aga sellegipoolest pole ufosid maavälise tsivilisatsiooni esindajate mõttes tõendust leidnud. Küll aga on tõendamist leidnud ufokogemuste seos unehalvatusega (sleep paralysis).

Heelium, hulkur, 2006-01-04 17:41:51

te võite siin küll naerda, aga, kui peaksite nende UFO-dega kohtuma, siis on tükiks ajaks
silmad punnis ja suu kinni, sest niipea, kui te oma suu lahti teete, oleks esimeseks lauseks:" tead ma pole ärapööranud, ma nägin UFO ’t "

Ja kõikidele on muidugi vaja rääkida igast asjast, mida näed? Ma nägin ka täna tööle tulles tee peal maja, aga ma ei käi ringi ja ei räägi sellest kõikidele.

Ja nagu mõni inimene on täheldanud — tundmatuid lendavaid objekte kohtab üsna igapäevaselt. Eriti kohtab neid inimene, kes ei ole õppinud pähe satelliitide trajektoore, lennukitüüpe jms. :)

kleep kleep, 2006-01-04 17:44:20

Ske ja He naljatlemas. :]

Pilt ka

http://bureau.comandantina.com/archivos/FA-Frage-Professor-II.jpg

skeptik, 2006-01-04 17:45:58

Mina olen ka taevas näinud midagi sellist, mis esmapilgul jalust nõrgaks ja südame alt õõnsaks võttis.

Kiusakalt ei leppinud iseendale esimesena pähekaranud seletusega, uurisin väheke ja see esmatunne läks üle. Asendus teadmisega.

nipitiri, Heelium, 2006-01-04 17:48:35

tont selle MS-iga... :)
on tal sõpru ja on tal vaenlasi...
*
see advokaadi-jutt minu poolt lihtsalt selleks, et seda sugu ma hästi ei mõista... musta valgeks ja valget mustaks rääkida ja rääkida rääkimise ja ülerääkimise pärast...
olgu-olgu... raha pärast enamasti...
*
hoobilt tuli praegu meelde, keegi, kes mäkdonaldsis kuuma kohviga suu ära põletas ja keissi üle võtnud advokaat võitis protsessi, sest kohvitopsil polnud vastavasisulist hoiatust vms...

Heelium, skeptik, 2006-01-04 17:50:00

Kiusakalt ei leppinud iseendale esimesena pähekaranud seletusega, uurisin väheke ja see esmatunne läks üle. Asendus teadmisega.

Asjaolud selginevad vaikselt. Nägid ufot, siis aitasid neil minu paberid varastada ja ära tõlkida ja selgitasid välja, et nad elavad alfa kentauril ja käivad maal lagastamas, varastamas ja lõbumajades?

Heelium, skeptik, 2006-01-04 17:51:58

Ma kaeban alustuseks sinu kohtusse, kui paberivarguse kaasosalise, välisplaneedi nuhi ja Krayoni diskrimineerimisteenistuse agendi.

hulkur, Heelium, 2006-01-04 17:57:23

oi tead, see lugu oli nii, et koer läks sama õhtu kaduma. lihtsalt värskelt sadanud lumel koerajäljed haitusid ... Sina naera aga!! aegu tagasi Õhtulehes kirjutas kahest juhtumist, siis neid juhtumeid tolle aasta detsembris oli kolm, kui mitte rohkem.

täna on maja, homme pole maja, arendajad lammutavad maha ja ehitavad ülehomme veelgi suurema ja läikivama majakese mida hakatakse nimetama hooneks... vot tak vot :)))

Heelium, 2006-01-04 17:57:35

Ma mõtlesin selle Krayoni peale. Ja inimeste peale, kes sellega raha teenivad. Ja mõtlesin välja, et tänapäeval saab raha eest ennekõike seda, et sulle valetatakse näkku :) Selle viimaseni jõudsin ma siis, kui ma olin juba terve rea mitte eriti krayoniteemalisi asju läbi mõelnud :)

Heelium, 2006-01-04 18:00:24

kirjutas kahest juhtumist, siis neid juhtumeid tolle aasta detsembris oli kolm, kui mitte rohkem.

Mina arvan, et tegelikult oli tegemist austraalia luurega, kes kasutas täiesti tuntud tipptehnoloogiat, et varastada eestist kolm koera enda loomkatsete tarbeks. Ma olen kuulnud, et vahel nad varastavad isegi kärbseid nii, et kui pärast vaadata, siis lähevad laua peal suhkru sees kärbse jäljed ja alguses on, aga pärast enam ei ole. Ja kui üle lugeda, siis saab selgeks, et toas on üks kärbes vähem. Kärbestest võtavad nad närvid välja ja siis uurivad neid samasuguste seadmetega.

skeptik, 2006-01-04 18:01:22

Ära jama, Heelium, sa ei tea, kellega sul tegemist tuleb. Minu poolel on võim ja vägi igavesti, kraayen!

Heelium, 2006-01-04 18:02:18

täna on maja, homme pole maja, arendajad lammutavad maha ja ehitavad ülehomme veelgi suurema ja läikivama majakese mida hakatakse nimetama hooneks... vot tak vot :)))

Selles ma kahtlustan insenere. Ma olen ise ka näinud, kuidas nende käsilased linna peal samasuguseid asju teevad - maju, peldikuid ja tänavate alla salaurgusid. Kohati kaevavad terve tänava lahti, et urud teha ja siis salaja ringi liikuda ja maju teha igale poole.

skeptik, 2006-01-04 18:03:31

Kusjuures, oled sa kuulnud, mida nad veel sääskedega teevad! See on niii kohutav, et ei hakka mainimagi.
Vihjeks vaid niipalju, et ega sääsed niisama kuue jalaga pole...

/vaikib sügavamõtteliselt ja murekortsuga laubal/

Heelium, 2006-01-04 18:03:32

Ära jama, Heelium, sa ei tea, kellega sul tegemist tuleb. Minu poolel on võim ja vägi igavesti, kraayen!

Täna olen ma veel tasane, aga homme hakkan kõige paremaks advokaadiks ja kaeban su igale poole. Sinu võim ja vägi külmutatakse ja pitseeritakse kinni.

hulkur, Heelium, 2006-01-04 18:06:21

Sina see luure siin oledki, praegu oled spets-ülesandega siia saadetud, et midagi/kedagi püüda ja mida paganat sa seda austraalia luurele omistad.

Uvvitav, kas tegu oli hispaania kärpsatega, ah :)))

skeptik, 2006-01-04 18:06:43

majad on tegelikult teadvusega olendid, neile on osaks saanud ligipääs kosmilise tarkuse allikatele.
Nad kasutavad inimesi oma huvide rängalt ära. Ja veel sedasi, et inimestele, vaesekestele, jääb mulje nagu arhitekt projekteeriks ja insener teeb tehnilised lahendused ja ehitaja ehitab. Tegelikult on nad kõik salakavalal moel majade orjaks alandatud ja teenivad ehitamisega vaid majade endi eesmärke.

Üks arhitekt sai asjale jälile, aga ta likvideerus kiiresti ja ta märkmed kadusid salapäraselt...

***