Droogid

« Tagasi artikli juurde    Artiklile on 1186 kommentaari.

jpk, 2005-10-11 23:08:34

Heelium, Hele, jälgija, jpk, 2005-10-11 21:01:30

Oki siis, kuna see sulle nii tähtis on, et ma sinuga räägiksin... :o)))

Vaata kõigepealt seda kommentaari, millele ma vastan: mia, minule, mind... Aga oled sa üldse kunagi huvi tundnud, kas kellelegi see sinu mina huvi pakub? Ma mõtlen üldiselt ehk laia avalikkust, nagu armastatakse öelda.
Aga esined sa ju laia avalikkuse ees.

Heelium, jpk, 2005-10-11 23:10:17

Ise kirjutad ka enda kommentaaride ette jpk :)

Ma olen tõesti suuteline sõna “mina” absoluutselt välja puhastama ...aga minuarust just selle kallal (sisuliselt) noris nt. Hele minu artikli esimeses ja parimas kriitikas :)

Heelium, jpk, 2005-10-11 23:11:18

Kas seda, kes “mina” ei ütle, ei kutsutud mitte teoreetikuks?

Hele, 2005-10-11 23:20:35

Ants: Ja kui paljud näevad, et kellegi minapilt on väga proportsioonist väljas, siis see võibki nii olla.

Jah. Aga kui seda talle mõtlemattult ütlema hakkad, võid asja hoopis hullemaks ajada. Inime hakkab oma jura kaitsma ja kinnitub tugevamini selle külge, vastavalt nõrgeneb ühendus välisilmaga ja veidrus kasvab veelgi. Inime kuulab seda, keda usaldab ja ei usalda seda, kelle peale vihastab - eriti kui see viha vastastikkune on.

DiaTheo, 2005-10-11 23:23:14

"Aga kui seda talle mõtlemattult ütlematta jätta, võid asja hoopis hullemaks ajada. Inime hakkab oma jura uskuma ja kinnitub tugevamini selle külge..."

Senekka

Heelium, Hele, 2005-10-11 23:23:30

Ütle sina, siis ma kuulan ja usaldan :) Hästi selgelt ja täpselt.

jpk, 2005-10-11 23:27:50

Heelium, jpk, 2005-10-11 23:10:17

Küsimus pole sugugi sinu minas, vaid su domineerimispüüdlustes, mis sind seda mina sunnivad palju kasutama ja endast nii palju rääkima.
Kui sa oleksid suurem kui su jutt, siis võibolla ma aktsepteerikski neid püüdlusi ja järgneks sulle, aga tegelt oled sa ju pisike ja vääga väiklane.
Paar sõna su väiksusest ja väiklusest.
Sa ei suutnud oma teemat nii huvitavana hoida, et rahvas sinuga kaasa oleks tulnud, siis sa solvusid ja teataseid, et vaid HK on suuteline sind mõistma ja sinuga diskuteerima ja kui tema lahkus, siis tekkisid veel paar-kolm samaväärtuslikku inimest.
Mõni päev tagasi olid sa solvunud, et raffas hakkas teemaväliseid jutte ajama, aga nüüd ise?
Kus on su järjekindlus, kus on su mehesõna? Kui sa siis kraaksusid, siis ei ole sugugi sobiv nüüd kraaksumisväärset jama ajada.

Vaata nüüd oma kommi numbrimehe artikli all
Heelium, 2005-10-11 16:07:29

Õudne :( ...mind süüdistatakse liiga pikkade asjade kirjutamises :D

Nali? Nali. Aga kuidagi pisike, kuidagi väga väiklane ja eriti sellesama tegelase näppude alt tulnuna, kes alles oigas, et temaga teemast ei räägita.

jpk, 2005-10-11 23:57:35

Targutaks veel... veetilkki pidi suutma kivi uuristada... äkki :o)))

jpk, 2005-10-11 18:39:21
Millal sellistele küll kohale jõuab, et nad pole mitte ainult ostjad, kes turul tomateid valivad vaid samas ka tomatid, keda teised valivad.

Heelium, jpk, 2005-10-11 18:45:07

...aga minu arvates tuleb su kirjast välja, et sa ise valid ka? Sellist naljakat stiili ma nimetangi juhmuseks, et mulle öeldakse midagi, mille ma taandan lauseks “su arvamus on jama sellepärast, et mina arvan ka nii”.

Küsimuse ja vastused, ainlt et vastused on nii mööda kui vähegi võimalik.
Ei suutnud see meie läbinägelik mõista mu lihtsast tekstist, et me kõik oleme valitavad ja valijad... jaa, mina ka. Ka mina valin ja mind valitakse ja kui ma valin tomati, kelle IQ on 490, siis ei tähenda see sugugi, et ta peaks mulle rõõmuga kaela langema, sest temal on kindlasti oma nägemus tomatist, keda tema valida tahab.

Heelium, jpk, 2005-10-12 00:12:59

Ehhee ...meil läks kriitikaks ja ma tulin kaasa :) Aga ok, eks ma mõtlen selle asja üle ;)

Kõik on võimalik ...tglt mu vigade nimekiri:
* Kasutada tõestuseks asju, mis ei olnud argumendid, vaid pidid tõesti lihtsalt teemaväliselt näitama, et mu loogikaga ei ole nii hullusti, kui võiks.
* Mitte ignoreerida asju, mida oleks võinud ignoreerida, kuna need olid tõesti teemavälised.
* Võtta “vastaste” ründemeetodid üks hetk üle.

Samas — igal nendest olid oma põhjused, aga kuna need tekitavad nurinat, siis ma mõtlen need kindlasti üle :)

Samas, teemast kõrvale kaldumine ...see tuli sisse tglt jälgija liitumisega.

Ja see, et ma “kõiki sõimama hakkasin”, oli tõesti lihtsalt huumor :)

Ja ausalt — teema huvitavana hoidmine ei olnud antud hetkel küsimus, kui sa loed hoolega läbi minu dialoogi jälgijaga, siis tekib kogu segadusest täisarusaam ...seal on nii mõnedki väited, mida siin unustatud on.

Samas, valiku osas ...tglt ma ausalt lihtsalt ei arva, et ma peaksin oma elus arvestama inimestega, kes mind ei vali — ma siiski valin nende hulgast, kes seda teevad & kindlasti ei vali ma endale kahjulikku inimest, isegi, kui ta on valikute hulga ainus liige.

Tglt ei ole ma juba mõnda aega väitlusreeglitest ega millestki muust eriti hoolinud ka selletõttu, et need ei paista kehtivat...

...ja see on juba mu iseloomuomadus, et ma enda poolehoidu valjuhäälselt avaldan, samuti vastumeelsust või muud suhtumist ja mõnest inimesest vaimustusse satun, mõnest mitte ;)

Hele, Heelium, 2005-10-12 00:48:36

Tänan usalduse eest. Ma tunnen sind liiga vähe, et sellist vastutust võtta. Võin ainult omadest kogemustest ja õppetundidest rääkida ja loota, et neil leidub mingi ühisosa sellega, mille kuulmine sulle tegelikult kasuks tuleks.

Ehk on meil INTP-del kasulik hoiduda omaenda väljamõeldud süsteemidesse “elama jäämisest”. Mitte tahta kõigest kõike (saavutades eimidagi), vaid mõistlikult valida konkreetsed vajalikud tegevused ja need tõesti ka ära teha.

Reaalne maailm ei ole väljamõeldav, ehkki me võime päris edukalt ennast sellest ajutiselt lahti mõtelda. See detached tunne, et “mind ei ole olemas”, puhas nimetu teadvus, kõigist piiridest vaba... oijaa. Aga kui me “pehme maandumise” eest ei hoolitse, siis võib juhtuda, et ei tahagi enam siinilmas olla, reaalelu jääb hooletusse ja selle all kannatab üsna ruttu ja paratamattult ka mõttelend jms.

Kui eri inimeste kriitikas hakkavad samad asjad korduma, siis on mõtet neile tähelepanu pöörata. Isegi kui kriitika pole heatahtlik või on vormilt vastuvõetamattu, võib seal oma rakendattav iva olla.

maailma eest hoolitsemise käigus iseenda unustamine viib selleni, et ka maailmale pole ükshetk enam miskit anda ...

Just täpselt. Been there, done that.

Kõike ei jõua, tuleb õppida ennast koos hoidma. Jälgija seletas siin midagi “teadvuse kooshoidmise võimest”... vaat sellest tahaksin ma küll rohkem teada.

Hambaid peaks laskma ikka hambaarstil ravida, varases staadiumis on hamba lagunemist palju kergem peatada. Ja psühhedeelikume ma praegu sinu asemel ei pruugiks.

Sageli me INTP-d laseme olukordi käest ära ja loodame viimase hetke imelahendusele, seda aga ei pruugi tulla. Ja kui ükskord tuleb, siis on lihtne seda sada korda eneseõigustuseks kasutada, kuni summaarne kasutegur tavalise tubli töö omast hulga allapoole langeb.

Jaa, eneseõigustusi genereerima on IQ kange... tuleb ta panna ka neid läbi nägema.

...

Loodan, et leiad sellest suht kaootilisest “minu kiiksutaltsutusmaterjali” hunnikust ka endale mõne tera. Ja kui ei leiagi, kuula ikkagi mõnikord neid, kes sinust hoolivad :)

Heelium, Hele, 2005-10-12 01:01:33

Mitte ümber lükkamiseks, aga täienduseks:

Enda väljamõeldut võib samas teiste väljamõeldule eelistada...

...ja samuti ei tahaks toimivaid, praktilisi, pisikesi lihtsaid maagiavõtteid käest ära lasta :) Mõned asjad on alati töödanud hoolimata uskumisest või mitteuskumisest...

Aga mulle tundub, et on võimalik üks hüpe ...mitte enda väljamõeldud maailma, vaid teise tunnetusviisi ...ja et võib-olla on selle hüppe juures kasulik siduda see sõnadega nii, et keegi ei paneks väikest nihet tähelegi ;)

Samas arvan ma, et on teadvuse asendeid, mida ma enam taastada ei taha, ehkki need reaalsed-normaalsed.

Mõtlen samas põhjalikult kõikide su soovituste peale ja rakendan neid kindlasti võimete ja põhimõtetega samas arvestades.

Ja ükspäev, nii 40 eluaasta kandis, liiguks küll päris teise kohta oma teadvusega ...jälle saab seda kahtlemata teha nii, et keegi ei märkagi :)

Ja ma isiklikult usun, et tglt on võimalik kõik need reaalsused lõpuks siduda üheks selliseks tervikuks, et mingeid üleminekuid ega erinevusi enam ei märkagi ...ja sujuvalt samas väljapoole suunata ja vastuvõetaval kujul esitada see osa, mis rolli võiks mängida... Mul on praegu selline korrastatud süsteem u. 20'st reaalsuse tasandist, mida ma tahaks muuta üheks.

Kuidas kritiseerid / mida arvad?

Heelium, Hele, 2005-10-12 01:23:50

Tähendab, tegelikult ...kui sa tahad sellist päris praktilist nõu anda, siis peaks see pigem olema teemal, kuidas enda maski arendada, kui teemal, kuidas taju muuta ...ma olen märganud, et reaalsust, leiba ja lõikelauda mu nägemisviis ei häiri — nuga lõikab leiva ikka viiludeks ja arvutiprogramm läheb käima. Inimesi küll.

Kohati on tahtmine rääkida, kohati on tahtmine varjuda, kohati on tahtmine märkamatult-nähtamatult nägema suunata, kohati on tahtmine ära kaduda ja metsas onnis edasi elada mõnes riigis, kus sellega pole takistusi ...sest tglt on mind tarkvaramaailm tüüdanud natuke, inimesed samuti, aga tähistaevas ja puud veel mitte.

Heelium, Hele, 2005-10-12 01:31:11

Tänan usalduse eest. Ma tunnen sind liiga vähe, et sellist vastutust võtta. Võin ainult omadest kogemustest ja õppetundidest rääkida ja loota, et neil leidub mingi ühisosa sellega, mille kuulmine sulle tegelikult kasuks tuleks.

Ma usaldan keda tahan, palju tahan ja millal tahan :) Ma arvan, et see on pigem otsus, kui objektiivne hinnang, ja usaldust ei ole nendel, kelle suhtes see otsus on langetatud, lihtne kaotada isegi mitte 100 üdini negatiivse märkusega, mis tunduvad pealegi ajuvabad, samas on sul ka nende märkusteni raske jõuda. Ütle rahus otse ja kui mu asju siia viasse veel pannakse, tulevad sellevõrra paremad või vähemalt vastuvõetavamad :)

Ehk on meil INTP-del kasulik hoiduda omaenda väljamõeldud süsteemidesse “elama jäämisest”. Mitte tahta kõigest kõike (saavutades eimidagi), vaid mõistlikult valida konkreetsed vajalikud tegevused ja need tõesti ka ära teha.

Sellepärast ma ei usugi midagi liiga kaua ja pooldan multiparadigmaatilist värki ja õpin 33338 ja jpk maailmavaated ka, kasvõi need osad, mida lolluseks pean :)

Kui eri inimeste kriitikas hakkavad samad asjad korduma, siis on mõtet neile tähelepanu pöörata. Isegi kui kriitika pole heatahtlik või on vormilt vastuvõetamattu, võib seal oma rakendattav iva olla.

Levinud eelarvamused teatud käitumisomaduste ja sisemiste omaduste seoste suhtes? Keegi teeb trendi ja teine peaks järgima ...mõne trendi olen ise loonud ja hiljem arenedes selle eest süüdistusi saand, et ei järgi :P Vabadus parem vahest, arenen oma arengujärgule vastavalt ja ei teeskle vähemalt ;)

Just täpselt. Been there, done that.

Ma tahaks mõlemat korraga ...sinna ja ära :)

Kõike ei jõua, tuleb õppida ennast koos hoidma. Jälgija seletas siin midagi “teadvuse kooshoidmise võimest”... vaat sellest tahaksin ma küll rohkem teada.

Teadvuse täielik lagundamine võiks olla selle koospüsimiseks ülim saavutus?

Hambaid peaks laskma ikka hambaarstil ravida, varases staadiumis on hamba lagunemist palju kergem peatada. Ja psühhedeelikume ma praegu sinu asemel ei pruugiks.

Ei kuula, ei mõtle, ei jõua kohale. Seda räägib mulle iga viimane kui sugulane & see otsus tuleb siis, kui tuleb :) Ok, äkki sundisid mind tõesti plussid-miinused uuesti silme eest läbi laskma ;)

Sageli me INTP-d laseme olukordi käest ära ja loodame viimase hetke imelahendusele, seda aga ei pruugi tulla. Ja kui ükskord tuleb, siis on lihtne seda sada korda eneseõigustuseks kasutada, kuni summaarne kasutegur tavalise tubli töö omast hulga allapoole langeb.

Ma ei looda. Üldse. Ei viitsi — mõttetu tegevus. Ma tegutsen pigem :) Ja mitte alati “maa peal”.

Jaa, eneseõigustusi genereerima on IQ kange... tuleb ta panna ka neid läbi nägema.

Seda on alati kasulik meenutada ...ma küll vaidlen vastu, aga proovin samas vastu võtta ja integreerida. Lihtsalt, alati ei ole vajalikku loogilist vastuolu, et üks teise asendaks, jäävad kõrvuti ;)

Hele, Heelium, 2005-10-12 01:59:49

Enda väljamõeldut võib samas teiste väljamõeldule eelistada...

jaa, ja juhuarvude generaatorist tulev on veel kehvem... ehkki mitte alati.

toimivaid, praktilisi, pisikesi lihtsaid maagiavõtteid käest ära lasta :)

mis maagia see on?

Aga mulle tundub, et on võimalik üks hüpe ...mitte enda väljamõeldud maailma, vaid teise tunnetusviisi

Jah, neid viise näib olevat rohkemgi kui kaks. Mängud maailmades, väga tõsised mängud. Aga seda va esimest tunnetusviisi ei tohi seejuures päris ära kaotada - vana kaevu teooria...

Ja ükspäev, nii 40 eluaasta kandis, liiguks küll päris teise kohta oma teadvusega ...

Kõigepealt võiks siinse majapidamise enamvähem sujuvalt toimima saada, eks siis paistab, kas on vajagi päris ära kolida või piisab aeg-ajalt reisimas käimisest.

Ma arvan ka, et reaalsus on üks ja ühtne, seejuures ilmatu keeruline ja ühte skeemi mahtumattu asi. Aga kõik süsteemid n+1-st reaalsusetasandist, positiivse ja negatiivse energia harmoonilistest vibratsioonidest jne. tekitavad mus teatavat ettevaatust. Hakka veel aura värvide ja tarotkaartide järgi kaasinimese hinge arengutaset määrama... brr, sorry, mul kõigest tilluke njuueidžimürgitus. Samas, väike kogus “mürki” mõjub immuniseerivalt. Kuidas inimesed omaloodud maailmaseletusi enam ei valda, vaid neisse ära upuvad... kuri kahtlus tekib, et see on lisaks kõigele heale üks maailma liigsuuruse ja -keerukuse eest põgenemise viise.

Huvitav oli. Aga nüüd minu poolt küll head ööd!
Sulpsti!

Heelium, Hele, 2005-10-12 08:39:53

mis maagia see on?

Tead, need on lihtsalt väiksed isiklikud asjad :)

Aga kõik süsteemid n+1-st reaalsusetasandist, positiivse ja negatiivse energia harmoonilistest vibratsioonidest jne. tekitavad mus teatavat ettevaatust. Hakka veel aura värvide ja tarotkaartide järgi kaasinimese hinge arengutaset määrama... brr, sorry, mul kõigest tilluke njuueidžimürgitus.

Need samuti.

N+1 reaalsusetasandit tekib siis, kui on n+1 teoreetilist baasi, mida ei suuda üheks kokku viia, mitte siis, kui need reaalsuses eksisteerivad ;) Ja nende tasandite hulgas ei ole mul ei keemilist ega kvanttasandit, vaid mõned maailma nägemise viisid, mis kõik toimivad ja annavad erineva ettekujutuse, aga ka erineva käitumisstrateegia — ja kui ma need ettekujutused kokku viin, siis ka strateegiad :)

Ja aura värvid ja tarotkaardid — miks mitte, kui keegi oma nägemise just nii tööle on pannud ...mis seal halba, kui inimene värve kuuleb ja helisid näeb, lihtsalt selles küsimus, millises ajuosas info teadvustub ja milline sümboolika annab rahulikke meeleseisundit — lõppeks saab neist kaartidest ju midaiganes välja lugeda ja samuti sõltub nende asetus paljuski inimesest ;)

——————————————————-

Aga ma tahaks lisada, et ma sain aru su mõttest :)

Ausaltöeldes olen ma lihtsalt ratsionaal, kes on teinud oma suurima avastuse, et “tunded on olemas” ja kuulutab seda pisut liiga palju.

Pealegi vormides seda nii, et süsteemiteooriast, füüsikast, matemaatikast ja tuhatooside valmistamise õpetusest läheb pikk põhjalik järelduskäik vapustava väiteni, et “inimesed solvuvad, kui neile ‘loll’ öelda” ja lisandub märkus, et autor on seda juba iga vastutulija peal katsetanud ja iga kord üllatunud, aga ka väga sügavates ja müstilistes teadvuseseisundites ise läbi elanud ;) Puhtad ratsionaalid lihtsalt ei teadvusta enda tundeid.

Ja minu-jpk sõda käis nii, et kaks mõtteinimest said kokku, neid häirisid üksteise tunded, aga kuna nad ei osanud seda otse välja öelda, siis kujutasid nad ette, et see peab olema kindlasti seotud loogikavigadega teise tekstis ja enda süüdistused esitasid suvaliste loogikakonstruktsioonidega, mis nende tunnetega kuidagi seostusid, mis häirisid — ja see kõik esitati esialgu loogilise pseudoväitlusena, aga lõpuks said varjud (Jung: shadow) võitu ja asi läks päris absurdseks. St. mõtteinimesel on raske uskuda, et teda võiks üldse kuidagi miski muu teise tekstis häirida, kui loogikavead — ja tundeid loogikavigadeks väänata saab tõesti ainult vigase loogikaga. Ja kui varjud välja ilmusid, oli koos tõesti lihtsalt kaks egomaniakki ja olukord lootusetu — hiljem üritati seda küll “tohutu teene” vormis taandada, mis ajas asja samas veel hullemaks :) Sina samas suutsid tunnetest tunnete nime all rääkida.

Ja mu tekstide puhul käib närvidele peamiselt see, et jutt on seotud täiesti kaootiliselt suvaliste tunnetega hoolimata jutu sisust — ja kui ma nalja üritan teha, siis muudan ma selle kontrasti äärmuslikuks.

Ja mu segane jutt otsusest ja usaldusest on kokkuvõtlikult: “ära muretse”. Lihtsalt eelmine variant oli see, mis peale ratsionaalset analüüsi tunnetest endist järgi jäi ;)

Ja ära arva, et ma nüüd skaalal kohe mõtte-tunde osas tasakaalu jooksin — lihtsalt, viimasel ajal juba tükk aega alateadlikult otsin inimesi, kes on mõtlemisega ok ja samas tunnetega minust ees ...ja kukun pidevalt läbi katsetega neile matemaatiliselt tõestada, et nad on milleski minust tugevamad :) — ma ei tea, miks see viimane vajadus :D

Eks aeg parandab ja tänutunne jääb ;)

nipitiri, Heelium, 2005-10-12 10:30:11

ma armastan Tagoret...
*
EKSLEVAD LINNUD
http://www.parnu.ee/raulpage/ekslevad.html
*
näiteks sobib 20.

Ma ei saa valida parimat.
Parim valib minu.

*
veelkord: hoia end... :)

Heelium, Nipitiri, 2005-10-12 16:58:17

Ma ei oska vastata :)

Heelium, Hele, 2005-10-12 18:14:10

Hakka veel aura värvide ja tarotkaartide järgi kaasinimese hinge arengutaset määrama... brr, sorry, mul kõigest tilluke njuueidžimürgitus.

Ma ei ole kindel, kas tarotkaartide järgi inimeste arengutaset saab määrata, aga

Ma olen leidnud, et i ching (korralik variant, mitte eestikeelne “horoskoop”) ja tarotkaardid, nende teooria, sisaldab tervet rida elulisi seaduspärasid igapäevast, mis on süstematiseeritud — st. justkui mingeid teatavaid arenguprotsesse modelleeritud. Nende asjade kaartideks-müntideks konverteerimine on kindlasti lihtsaim tee neid tundma õppida ja samuti olukordade üle järgi mõelda teatud kindla mõtteviisi valguses — seda ei ole vaja, kui see on inimesele omane. Nagu võiks ka sama hästi äriõpiku lahti võtta firmat juhtides, münte loopida ja olukordi õpikunäidetega võrrelda — anyway, see peaks hea äriõpik olema. Samuti ei usu ma, et mündid ja kaardid päris juhuslikult tuleks — selleks olen ma kooliajal liiga palju kordi mitmeid mänge järjest nelja ässaga käes alustanud.

Loe lihtsalt teooriana ja ära mängi:
http://www.ata-tarot.com/resource/cards/
(ma ise pole kordagi neid ladunud, aga üsna põhjalikult uurinud küll, kuna need valgustavad teatud ajajärgu kanoniseeritud kujutlust inimese arengust)

( http://www.magicinyourmind.com/cgi-bin/magic_feed-item_id-0892816562-search_type-AsinSearch-locale-us.html )

Hele, Heelium, 2005-10-12 21:39:35

Ausaltöeldes olen ma lihtsalt ratsionaal, kes on teinud oma suurima avastuse, et “tunded on olemas” ja kuulutab seda pisut liiga palju.

Pealegi vormides seda nii, et süsteemiteooriast, füüsikast, matemaatikast ja tuhatooside valmistamise õpetusest läheb pikk põhjalik järelduskäik vapustava väiteni, et “inimesed solvuvad, kui neile ‘loll’ öelda”

Tuleb väga tuttav ette :)
Oma nõrku külgi saab tugevamate abil kompenseerida. Ratsionaalil on mõnikord vaja formuleerida “loodusseadus” juhtude jaoks, milles F-inimene loomupäraselt õigesti käitub. Näiteks, et n inimese seltskonnas räägib igaüks keskmiselt 1/n ajast vms.

Puhtad ratsionaalid lihtsalt ei teadvusta enda tundeid.

Seegi on mingil määral õpitav ja harjutatav. Nagu viisipidamisega... et kui hästi palju vaeva näha, siis mingi tulemus ikka tuleb.

Samuti ei usu ma, et mündid ja kaardid päris juhuslikult tuleks

Ei pea ju uskumustega piirduma, seda võib järgi proovida. Füüsikatudengid sisustasid tõenäosusteooria loengu vaheaja sellega, et viskasid igaüks 100 korda kulli ja kirja.
...

Muretsen natuke, et ega me siin äkki teineteise kiiksu võimendamisega tegele. Et oleks ikka see AA efekt - mitte nagu topsisõbrad joomalaua taga, kes veavad teineteist veel sügavamale ebaadekvaatsusesse.

Ants, 2005-10-12 23:33:59

1/n statistikat tahaks kohe näha. Loodetavasti võtab keegi asja ette. Seda siis pikema perioodi jooksul ja täpsuse huvides ei peaks arvesse minema autori kommentaarid oma artikli kommentaariumis, sest vaikivaks kokkuleppeks on, et autor tuleb oma seisukohti kaitsma.

***