Droogid

« Tagasi artikli juurde    Artiklile on 1186 kommentaari.

nipitiri, 2005-10-10 17:14:22

hammastest ka...
*
oma ämmast...
kes pärit Setumaa veere pealt...
olen rääkinud...
vat tema vennal kasvas tõesti uus hammas täiskasvanustpeast...
väljakukutu asemel...
kas tal üldse hambaauke oli – seda ma ei tea...
*
mediteerimise kohta ka ei tea...
arvati, et tublist kalatoidust seal järve ääres...

DiaTheo, 2005-10-10 17:16:57

Sest kui meile oleks tõesti ette nähtud saja lähedusse elada, siis oleks vähemalt üks hammaste vahetus lisaks hädavajalik.

Just-just. Elevantide eluiga ongi peamiselt hammastega limiteeritud! Üks tsükkel ja kogu lugu!

DiaTheo, 2005-10-10 17:20:53

Teand, kas see uus hammas just vana asemele kasvas. Ehk hoopis uus lükkas vana eest ära. Seda, et arst peab uuele hambale ruumi tegema, seda tuleb ikka aeg-ajalt ette.

jälgija, 2005-10-10 17:27:14

ja igal hommikul ärgates tänada... olgu siis Suurt Vaimu ja ilmakaari jne... kuivõrd ma need indiaani 18 käsku siia tõin...

Õigetest asjadest rääkimine ei anna erilist tulemust.
Teha tuleb,.

Heelium, jälgija, 2005-10-10 17:28:56

Tegemisest rääkimine...

nipitiri, DiaTheo, 2005-10-10 17:36:00

mootorratta avarii oli...
mees kukkus nii, et hammas tuli ära...

Heelium, jälgija, 2005-10-10 17:39:04

Õigetest asjadest rääkimine ei anna erilist tulemust.
Teha tuleb,.

Kas sul on list 100st võimalikust veast ja igaühe kohta kahelauseline pattern, et millistes semantilistes struktuurides need esinevad, ja siis sa süüdistad kõiki vastavalt selle patterni esinemisele?

Ma pakun, et 100 võimalikku viga üksi ilma komplementaarse pildita moodustavad ise ühe suure vea, aga nende otsimine semantiliste struktuuride umbkaudse täienduse suhtes, kusjuures eelduseks on, et nende esinemissagedus peab olema piisav, et midagi öelda oleks, annab naeruväärsed tulemid :)

.,.

Keegi siin tsiteeris ..midagi sellist ..andke ainult inimene ja küll me haiguse leiame vms.

.,.

Ma arvan, et kui Nipitiri jaoks on tänamine kuidagi tänutundega seotud, siis on see ühtlasi enda psühholoogiline häälestamine ja sellisena tegemine, mitte ainult rääkimine. Ja mulle nt. meeldib Nipitiri maailmavaade ja ma näen seda ka tema postituste kirjutamise viisis ja puhkudes, mitte ainult nende sisus.

.,.

PS. oskad sa mulle näidata loogilist vastuolu tegemise ja rääkimise vahel? St. mille põhjal sa kindlalt ütled, et need kaks üksteist välistavad? Et kui keegi räägib, siis on kindel, et ta ei tee? No logic in that :)

.,.

Ma ei hakka oma seisukohta sinu kogemuste osas välja ütlema, aga üks kasulik omadus, mida sa võiksid natuke arendada, on see, et mitte otsida kohti, kus saab negativismi välja näidata, vaid näidata seda välja siis, kui pole arukat viisi selle tagasi hoidmiseks / muunamiseks.

Heelium, nipitiri, 2005-10-10 17:43:04

mediteerimise kohta ka ei tea...
arvati, et tublist kalatoidust seal järve ääres...

Funktsionaalselt võttes on mediteerimine teatud teadvusesiseste protsesside ja sündmuste kontrollitud juhtimine, aga miski ei välista sarnaste protsesside ja sündmuste tekkimist väliste nähtude tõttu. Üldiselt tekitavad õiged välised mõjutused neid isegi kergemini ja efektiivsemalt. Ja teoorias võiks arvata, et mitte kunagi mediteerimine heas tervislikus keskkonnas annab paremaid tulemusi, kui järjekindel mediteerimine linnasaastas ...mis ei tähenda, et kaks koos veel paremaid ei annaks :)

Selles mõttes on mediteerimine lihtsalt üks paljudest võimalustest millegini jõuda, milleni võivad viia ka paljud muud asjad...

Heelium, parandus, 2005-10-10 17:43:50

Heelium, jälgija, 2005-10-10 17:39:04

täienduse=>tähenduse

Heelium, parandus, 2005-10-10 17:45:22

irw ..samas postituses muunamiseks=>muundamiseks

Heelium, 2005-10-10 17:46:34

Aga, jälgija, Heelium, 2005-10-10 17:43:08

Palun täpsusta. Sinu poolt edastatud infot võib tõlgendada mitmeti.

nipitiri, Heelium, 2005-10-10 17:50:04

seakandis, kus mu ämma vend...
seal on kombeks öelda, et kalameestejumal andvat kalaloldud aja topelt elueale otsa...
nojah... selles õiges keeles ja dialektis, mis seal... ma küll öelda ei oska... aga omamoodi vaimse häälestuse annab see neile tõesti...
:)

nipitiri, 2005-10-10 17:54:51

862... puudu “a" ja ”s"
879... puudu “l”
võib-olla miskit veel...
*
mu klaviatuuril on vist mingi viga küljes... :)

jälgija, 2005-10-10 18:07:58

Ma ei hakka oma seisukohta sinu kogemuste osas välja ütlema,

Võiksid seda teha küll.

Kuna sul pole kasutada midagi peale oma peas keerlevate mõtete, siis oleks tulemus omajagu huvitav. Nagu netis kombeks öelda, rääkiks palju sinu, vähe minu kohta.

Tegemise ja rääkimise koha pealt on aga nii, et kui inimesel on teatavad kogemused ja ta kohtab teist inimest, kellel on teatavad tervisehädad, teatav käitumismuster ning ta räägib teatavatest asjadest, siis võib esimene inimene üsnagi kindlalt väita, et teine ei ole kõne all oleva teema puhul sõnadest kaugemale jõudnud. Teab, aga ei tee. Avaldab teistele muljet, kuid ise ei kasuta. Keha reedab selle, mida inimene ei ütle.

Elus lihtsalt on nii, et ühel viisil toimides saame ühed tulemused, teisel viisil toimides teised ja seda ei muuda mingid vaidlused.

Sai selgemaks?

Heelium, DiaTheo, 2005-10-10 18:14:51

Kusjuures, nende hammastega on üks asi veel, miks see on oluline, et need laguneks. Esiteks on põhimõte, mis räägib abivahendite vältimisest (ja mida ma täies mahus siin ei esitaks.

Sellest põhimõttest koos põhimõttega, mis käsib leida orgaanilistele protsessidele enda kehas naturaalsed lahendused, hargneb eelistus mitte kasutada arstiabi, st. seda osa kaasaegsest meditsiinist, mis ei tegele mitte vajalike ainete juurde andmisega, vaid asjade asendamisega jms.

Minu arvates on hambaplomm kuidagi väga analoogne selle tuntud häiritud psüühikaga laulja kunstninadele ja muule sellisele.

Ja seega on see täpselt see punkt, kus esiteks muutub kahtlaseks, kas ma täidan enda põhimõtteid ja teiseks tekib pretsedent, mis võib lõppeda sellega, et ma loobun sellest põhimõttest järjest enamates punktides ja lõpetan võib-olla sellega, et hakkan siis, kui uni ei tule, unerohtu (ajuprotsesside pidurdi, mitte naturaalse une põhjustaja) või siis, kui varba ära löön, valuvaigistit (närvisignaalide pidurdi, mitte naturaalne varbaravim) võtma ...ja ma tegelikult kardan, et sellega oleks ma juba sama hästi kui loobunud kõikidest enda tervise kohta käivatest põhimõtetest ja võiks ..ee ..kuuli pähe lasta vms. :)

Põhimõtet rikkumata arstiabi kasutada saaksin ma ehk ainult siis, kui oht on piisav, et vähendada mu üldist funktsionaalsust piisavalt, et see hakkaks kujutama endast ohtu muude põhimõtete täitmisvõimalusele.

nipitiri, jälgija, 2005-10-10 18:24:08

midaiganes sa ka ei jälgiks...
kellelegi mulje avaldamiseks ma küll ei kommi...
*
ennast pean õpilaseks...
mitte õpetajaks...
*
keda pean õpetajaks, keda mitte...
see on iseasi...

Heelium, jälgija, 2005-10-10 18:25:10

Su postituses ei ole midagi valet peale selle, et see on kontekstist väljas (ja lisaks siin samas threadis lühemal kujul juba kellegi teise poolt välja öeldud, nii et oleks põhjust arvata, et ka minu viimases postituses arvestatud). Ma arvan, et Nipitiri eesmärk ei ole iga hinna eest nendest allergiatest vabaneda, vaid tema jaoks on elus huvipakkuvamaid asju ...ja ma ütleks, et tema käitumine siin meenutab vähem halisemist, kui mõne ebapädeva valvekoera oma...

Ma arvan, et Nipitiri enesearendus on rohkem suunatud sotsiaalsele ja universaalsele tasandile ja vähem rakubioloogilisele.

Sinu kogemus pidi vist käima enesetähtsuse vähendamise, tulemuslike inimsuhete, müravaba teksti ja sügavate müstiliste arusaamade kohta ja sellele pidi lisanduma kiire ja tugev loogika, hea mälu ja advanced (ütleme lühidalt, minu suhtes ülimuslikul tasandil) it-alaste teadmiste kohta — ehk siis, egokummardamise puudumine ja võime mahukate süsteemidega toime tulla? Kas mul on õigus? Ma ei saa eriti kommenteerida, kui ma ei tea, millised kogemused on vaatluse all.

Võiksid seda teha küll.

Selle arvamuse täpne ja objektiivne sõnastamine oleks hetkel üleliigne aja raiskamine minu jaoks, kuna ma ei näe sellele mingit positiivset lahendit peale ühe pika loogikavigadest kubiseva postitusseeria.

jpk, 2005-10-10 18:30:50

18:25:10

Deja vu :o((

Heelium, jälgija, 2005-10-10 18:33:35

PS. nimeta asjad lisaks, mille kontrollimises ma nõrgem oleks, sest siin on teisi ka ...sest ma saan lisaks aru, et minu list peaks olema suht väike detail su kogemustest ;) Võiksid samal kujul anda pika nimekirja, mis sisaldaks kõike peamist.

Heelium, jälgija, 2005-10-10 18:35:08

Siis saavad teised ka kergemini seisukohta võtta :)

Ja ühtlasi sisaldab su kogemus veel, nagu ma aru saan, rahulikku meelt, häirimatust, tasakaalukust, asjade lühidalt ja selgelt sõnastamise võimet ja olulise ja ebaolulise selget eristamist? (nüüd küll liikusin tahapoole, lähtudes sinu süüdistustest pikem aeg tagasi)

***