Droogid

« Tagasi artikli juurde    Artiklile on 1186 kommentaari.

Heelium, 2005-10-10 15:01:36

Ja mitte keegi ei pakkunud välja kagutada munemise asemel.

Kle äkki see vastus sobiks paremini, kui selle ees oleks minu tsitaat, kus ma ütlen näiteks, et koosolekuid peaks pidama jahi asemel? Praegu on küll see tüüpiline huumor, et jääb arusaamatuks, mille vastu sa seal vaidled ;)

Sel ei ole reaalelulist katet objektiivses tähenduses.

On teatud metatasandil :) Sellel, et kogemus näitab, et asjad, mis on loogiliselt teadaolevast tuletet, aga millel puudub katseline tõendus, kalduvad olema pigem tõesed, kui väärad.

See on huumor, see sinu vastus igaljuhul :)

Heelium, rannatüdruk, 2005-10-10 15:08:23

Sind jubedalt see tüdruku teema huvitas ...ma arvan, et selles keskkonnas ma võib-olla otsiks tüdruku, aga tegelikus elus olen ma juba mitmeid aastaid neist kõigist eemale hoidnud ja üldse igasugu tutvusi kõvasti rohinud-harvendanud :) Mõned naiivsed tüdrukud on arvanud, et nad on musse armund ja mina oma naiivsemas eluosas, et ma neisse ka, aga üldiselt arvan ma, et mul tuleks leida mingi suht võimatu tüdruk ...selline, keda ei häiri inimene, kes vahel kuu aega häirimatult kuskil valemistes tahab passida, kes laseb mitu aastat enda hammastel laguneda, et saada teada, kas neid saab tahtejõul ravida ja kellel on hea meel, kui keegi viitsib 5h või kauem kuulata põhjalikku loengut yes/no dialoogide võimalikest kujudest ja nende võrdlevat analüüsi ...vähemalt ei mõtle ma viimasel ajal enam maailma parandamisele, kuna mulle on kohale jõudnud, et enda tegevuse võimalike ja tegelike tagajärgede kõrvaldamine on suhteliselt tüütu tegevus & lolle ei ole võimalik õpetada targemaks, aga neid on liiga lihtne täitsa kogemata õpetada lollusi kiiremini, rohkem ja mõjuvamalt tegema :)

Ühesõnaga ei teki mul enne tüdrukut, kui ma ei leia mõnda, kellega koos viibimine ei tunduks aja raiskamine :)

Heelium, 2005-10-10 15:13:54

mu ilma sihtnimeta kiri on natuke segamini, aga levi ära võta seda südamesse, sest see suht kogemata näeb välja, nagu oleks viimane rida sulle suunatud :) lihtsalt ma ajasin ennast just üles ja vajutasin arvuti sisse ja kirjutasin esimese(d) postitused ja nüüd lähen kööki jahile ja proovin metalltorust ühe keeratava nublaka abil vett kätte saada ja siis ajan niidid hõõguma ja hakkan seda vett kuumutama ja nii mõndagi veel, mida mu keeruline hommik sisaldab :)

Hele, 2005-10-10 15:21:47

jälgija: ... ei lähe arvesse

Kas keegi on avaldanud soovi jälgija käest arvestust saada?

DiaTheo, 2005-10-10 15:24:57

Ära heida meelt, Nipitiri! Sa ei tea veel, mis kõik teiste nahaga juhtub, kui mink ja muu sarnane kaitsekiht maha on kulunud ning võsapadrikus aeledes oksad ihu marraskil vorpisid täis on tõmmanud:-))

Nägemisega lood samuti ... prillikandjaid ikka suht palju ju. Seome kõik konnakullesed endale läätsedeks ette, kuniks ükskord sobivad kvartsliistakad on õnnestunud leida:-)

Ja ... laastpattnottliist - tuletas ju keegi siin meelde, et tule ärkvelhoidjad on vaata et tähtsaimad lülid tulevikukoosluses:-)

Heelium, Hele, 2005-10-10 15:34:12

Kas keegi on avaldanud soovi jälgija käest arvestust saada?

Kiviajal just jälgija arvestust ellujäämiseks vaja ongi. Jälgija jagab neid hästisüttiva paberi peal, mida hea kasutada, kui kasetohtu väheks jääb. Tuleb lihtsalt minna jälgija juurde ja öelda, et arst ütles mulle, et ära tulle roni, aga ma olen optimist ja ikka lähen, ja siis saab jälgija elukooli paberid ja võib kohe hakata lõket tegema.

rannatüdruk, 2005-10-10 15:37:28

Heelium
Ei, Sa said minust valesti aru. Tüdruku küsimus huvitas mind ainult kiviaja stsenaariumi mõttes.

Heelium, rannatüdruk, 2005-10-10 15:38:50

Ei saanud valesti aru. See kõik kehtib tõenäoliselt kiviajal ka :)

Heelium, rannatüdruk, 2005-10-10 15:42:25

Kiviajal tunduks tüdrukule see loeng yes/no dialoogide osas ehk isegi tüütum :D Aga jah, hammaste parandamine tahte abil ehk pakuks paljudele huvi, kui sellest midagi välja tuleks ;)

DiaTheo, 2005-10-10 15:48:13

hammaste parandamine tahte abil ..

Eksperimenteerimine on kindlasti üks vahva asi, aga ... püüa piirduda ikka sellise valdkonnaga, mida annab tulevikus, kui eksperimendi negatiivne tulemus teada, heastada:-))) Pealegi, sedasorti eksperimentide taha saab osav mees enda eest ka laiskuse ja arstikartuse üpris nähtamatuks peita:-))

Heelium, DiaTheo, 2005-10-10 15:52:17

Saab ju parandada ...kui juur terve, on võimalik arstiteaduse vahenditega uus hammas kasvama panna. Ja kuna mõned meditatsioonid on piisavad, et hambad ei valutaks, kui vaja ei ole, siis on asi täiesti talutav. Pealegi ei usu ma sellesse, et plommid jms. oleks päriselt ravi — hambad on just sellised asjad, et kui mõni arst juba parandab, siis ravimise jaoks tuleb ikka eelnevalt kõigest sellest mürgist ja sodist vabaneda, mida need siis sisaldavad.

Pealegi, kui kõike muud kergesti ravida saab üldjuhul-üldjoontes, siis miks peaks hambad mingi hullu erandi moodustama?

DiaTheo, 2005-10-10 15:58:35

Nunuu! Mees teab, mis mees teeb:-)

DiaTheo, 2005-10-10 16:06:28

Luba siis üks pisiremaark “tüdruku”-teemal kaa. Kindlasti saab üks meesinimene üksinda hakkama. Sellega ei tohiks lasta endal aga liiga ära harjuda - hiljem ei leiagi olukorra muutmiseks enam head põhjust. Ja jääbki kogemata, mis pereelu endaga kaasas kannab!

Juhul, kui selle viimase osas muudatuse kasuks oled otsustanud, katsu siis selleks hetkeks ka hammaste tahtega ravist loobuda - neil asjadel on teatud kokkupuutepind olemas>:-))

Heelium, DiaTheo, 2005-10-10 16:27:29

Tglt on nii, et see hammaste tahtega ravi on näide üldisest mõttesuunast. Igasuguseid asju võib ette tulla. Ja tglt, kui aus olla, arvan ma, et enamikku tüdrukuid häiriks võib-olla isegi rohkem mu arusaam, et kohati tuleb kõik vaba aeg kulutada pikka aega järjest kas meditatsioonidele või mingi täiesti kasutu asja õppimisele ...ja mul on kummalisi elumotosid — näiteks see, et ennekõike tasub tegelda võimatute asjadega ja see, et kui on selge, et miski on võimalik ja arusaadav, kuidas, siis on see teema ennast sellega ammendanud. Selles mõttes naudin ma väga arengut, aga mul puudub tavaliselt vähimgi huvi selles suhtes, mida kõikvõimalike uute võimetega peale hakata, kui need juba on — näiteks tahaks ma õppida mõningaid geomeetriatehteid vabalt peast tegema, aga võimalus, et ma tõesti vastavasisulise programmeerimisülesande kunagi saan, kus neid vaja oleks, on minimaalne (ja kui ma selle praegu saaks, siis ma teeks samad arvutused lihtsalt arvutiga ja lahendaks selle ikka) — ja selliseid asju on palju. Nii et ma arvan, et see peaks mingi suht kummaline tüdruk olema või vähemalt kummaliste huvidega, nagu näiteks arenemine, kellega mul huvitav oleks.

Ja tglt see tüdruku teema ei ole üldse mingi otsus, lihtsalt, ratsionaalne kalkulatsioon ütleb, et on mõned suhteliselt selged ja konkreetsed kriteeriumid, millele see tüdruk peaks vastama, et sellest mingit mõttetut jama ei tuleks.

Tglt peaks ta emotsionaalselt väga arenenud olema (kuna see mulle lihtsalt meeldiks) ja samuti kõrge iq'ga (kuna see oleks suht hädavajalik).

nipitiri, 2005-10-10 16:37:47

mnjah...
tont selle jälgija arvestusega...
kui päris auslt, siis selline netinimi tekitab kah allergiat...
aga pole hullu... :)

*

levi stenaarium laseb mul oma kogemuse peal välja öelda, et mul jääb küll üle ainult armastada ja usaldada...
*
ja igal hommikul ärgates tänada... olgu siis Suurt Vaimu ja ilmakaari jne... kuivõrd ma need indiaani 18 käsku siia tõin...
uskuda, et kõigel on eesmärk/mõte/võimisiganes sõna siia sobiks... et kõiges on head ja halba ja iial ei tea, milleks miski hea...
uskuda armastusse...
usaldada voolu...
(kasvõi nagu siilike udus...)
*

nipitiri, 2005-10-10 16:55:36

ahsoo... :)
ma ju kiitsin itikate mõtteviisi...
*
mumeelest on selline mõtteviis saanud eriti hea koolituse: tegin küll vea, aga missiis... parandan vea ära ja vaatame, mis edasi saab...
see arvutilt päevast-päeva jalaga saamine... kes selle rahuga üle elab... see on nagu vaktsineeritud... võimalike vigade suhtes...

kaak, 2005-10-10 17:04:57

Virutage endale Parma sinki enne kui hakkab jama.
Sellega elab päris pikka aega ära.

Tasub levitada ka jutte, et teie peres on vähemalt üks, kes on ise terve, aga levitab tüüfust.

Kõik tema toidutagavarad on saastunud.

nipitiri, kaak, 2005-10-10 17:09:00

sa räägi parem linnugripist...
selle vastu vist singiga ei saa...

Ants, 2005-10-10 17:13:11

Kui hammastest rääkida, kas teile ei tundu, et inimesed kalduvad keha kauem ruunama, kui Loodus või Looja seda on plaaninud. Sest kui meile oleks tõesti ette nähtud saja lähedusse elada, siis oleks vähemalt üks hammaste vahetus lisaks hädavajalik. Et kõigepealt piimahambad, siis õllehambad ja siis no-ma-ei-tea-mis aga vaja oleks.

***